Monika Olejnik

Artykuły - Monika Olejnik (65)

 • Monika Olejnik oskarżana o hipokryzję

  Monika Olejnik oskarżana o hipokryzję

  Wpis Moniki Olejnik dotyczący Romana Polańskiego podzielił internautów. Jedni zarzucają jej usprawiedliwianie reżysera, inni uważają, że dziennikarka przedstawiła fakty.
 • Monika Olejnik oskarżana o hipokryzję za obronę Polańskiego

  Monika Olejnik oskarżana o hipokryzję za obronę Polańskiego

  Wpis Moniki Olejnik dotyczący Romana Polańskiego podzielił internautów. Jedni zarzucają jej usprawiedliwianie reżysera, inni uważają, że dziennikarka przedstawiła fakty.
 • Monika Olejnik sprowokowała fanów do wyznań

  Monika Olejnik sprowokowała fanów do wyznań

  Monika Olejnik jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Renomę zdobyła przede wszystkim dzięki rozmowom z politykami.
 • Monika Olejnik: Dlaczego odeszła z Radia ZET?

  Monika Olejnik: Dlaczego odeszła z Radia ZET?

  "W życiu ważny jest honor, a w dziennikarstwie niezależność" - Monika Olejnik skomentowała na Facebooku treść oficjalnego komunikatu Radia Zet, w którym stacja informuje o zakończeniu współpracy z dziennikarką.
 • Monika Olejnik: W życiu ważny jest honor

  Monika Olejnik: W życiu ważny jest honor

  "Mam wspaniałe wspomnienia, ciekawe pomysły. Dlatego śpię spokojnie i czuję się dobrze. W życiu ważny jest honor" - napisała na Facebooku Monika Olejnik. Dziennikarka rozstaje się z Radiem ZET, w którym pracować będzie tylko do wakacji.
 • Monika Olejnik odchodzi z Radia ZET. Zastąpi ją Konrad Piasecki

  Monika Olejnik odchodzi z Radia ZET. Zastąpi ją Konrad Piasecki

  Nowym prowadzącym poranny program "Gość Radia ZET" będzie od września Konrad Piasecki. Dziennikarz, związany dotychczas ze stacją RMF FM, zastąpi Monikę Olejnik.
 • ​Jacek Sasin zamotał się w sprawie aborcji

  ​Jacek Sasin zamotał się w sprawie aborcji

  Monika Olejnik "grillowała" posła PiS Jacka Sasina w sprawie całkowitego zakazu aborcji - czego domaga się polski Kościół. Sasin tym razem nie był w najwyższej formie retorycznej.
 • "Burka nad I" - Wipler układa nową ramówkę TVN

  "Burka nad I" - Wipler układa nową ramówkę TVN

  Temat uchodźców wciąż rozpala polityków. Tym razem obawę o dalszą karierę dziennikarską Moniki Olejnik wyraził Przemysław Wipler w programie "Kropka nad I".
 • ​Sposób na Kukiza

  ​Sposób na Kukiza

  Monika Olejnik, trochę przypadkowo, odkryła metodę na wytrącenie z uderzenia Pawła Kukiza. W myśl zasady - jeśli nie możesz kogoś przegadać, weź go z zaskoczenia.
 • Pogrzeb Anny Przybylskiej: Monika Olejnik krytykuje tabloidy

  Pogrzeb Anny Przybylskiej: Monika Olejnik krytykuje tabloidy

  Monika Olejnik skrytykowała tabloidy za zignorowanie prośby rodziny Anny Przybylskiej o nierobienie zdjęć podczas pogrzebu aktorki. Dziennikarka skomentowała również niedyskretne zachowanie lekarza Dariusza Zadrożnego.

Zdjęcia - Monika Olejnik (15)

 • film.interia.pl
  Pogrzeb Grzegorza Miecugowa
 • film.interia.pl
  Monika Olejnik: Polityka jak marihuana
 • film.interia.pl
  Monika Olejnik: Polityka jak marihuana
 • film.interia.pl
  Monika Olejnik: Polityka jak marihuana
 • film.interia.pl
  Monika Olejnik: Polityka jak marihuana
 • film.interia.pl
  Monika Olejnik: Polityka jak marihuana

Filmy - Monika Olejnik (3)

 • Gwiazdy nie ulegają sezonowym trendom

  Polskie gwiazdy nie podążają ślepo za sezonowymi trendami. Wybierają z nowych kolekcji tylko to, co najbardziej odpowiada im gustom i łączą z ubraniami z poprzednich lat. Monika Olejnik i Sara Boruc lubią oryginalne stylizacje nie tylko na duże imprezy, Magdalena Różczka na co dzień preferuje natomiast dżinsy i dresowe bluzy. Monika Olejnik uchodzi za jedną z najlepiej ubranych polskich dziennikarek. Prowadząca programu „Kropka nad i” lubi ubrania znanych projektantów i markowe buty. Nawet na co dzień chętnie wybiera nieszablonowe stylizacje. Na dużych galach często pokazuje się w wyjątkowo oryginalnych kreacjach, często nieodpowiadającym sezonowym trendom. – W mojej szafie są różne rzeczy, ale nie muszą być z tegorocznych trendów. Czasami wyciągam rzeczy stare, łączę z nowymi. Nie przywiązuję się do trendów – mówi Monika Olejnik.
 • Gwiazdy na imprezie "Twojego Stylu"

  Już po raz 18. "Twój STYL" przyznał swoje doroczne nagrody Doskonałość Roku dla najlepszych kosmetyków. Gala odbyła się w Hotelu Sheraton i zgromadziła przedstawicieli najpopularniejszych marek kosmetycznych oraz ludzi ze świata show-biznesu. Znanych twarzy nie zabrakło również w jury plebiscytu. W jego skład weszli m.in. Monika Olejnik, Magdalena Cielecka, Anna Czartoryska, Agnieszka Grochowska, Robert Kozyra, Rafał Królikowski, Artur Żmijewski, Maciej Brzozowski i Jacek Szmidt.
 • Lewandowski: Cel - zagrać w ćwierćfinale

  Już przed meczem z Rosją wiedzieliśmy, że to spotkanie z Czechami będzie decydować o awansie do ćwierćfinału Mistrzostw Europy - mówił w programie "Kropka nad i" Robert Lewandowski. - Musimy je wygrać, bo naszym celem jest właśnie ćwierćfinał (TVN24/x-news).