Monika Miller

Artykuły - Monika Miller (16)

 • TYLKO U NAS: Monika Miller przeszła niezwykłą metamorfozę!

  TYLKO U NAS: Monika Miller przeszła niezwykłą metamorfozę!

  Monika Miller to artystka, która rozpoznawalna jest między innymi dzięki swoim licznym i barwnym tatuażom. Wnuczka polityka i byłego premiera, Leszka Millera, wzięła udział w niezwykłym programie Jolanty Czai-Przesmyckiej, znanej jako Czaja Wyczaja. Tylko u nas zobaczycie przedpremierowe kadry z programu "Daj się wyczaić", gdzie Monika jest wprost nie do poznania!
 • Monika Miller w programie "Jazdy gwiazdy"

  Monika Miller w programie "Jazdy gwiazdy"

  Co ciekawego Rudy z Eska TV wydobył z Moniki Miller? Zobaczcie kolejny odcinek programu "Jazdy gwiazdy".
 • ​Wnuczka Leszka Millera doczekała się premiery swojego filmu

  ​Wnuczka Leszka Millera doczekała się premiery swojego filmu

  Twórcy filmu "Raz jeszcze raz" ogłosili, że udało się im wreszcie ustalić datę premiery kinowej produkcji, do której zdjęcia zakończyły się dwa lata temu. Film trafi na ekrany 16 października tego roku. Ten dzień będzie szczególnie ważny dla dwóch osób z obsady aktorskiej - Aleksandry Szwed i Moniki Miller. Dla obu "Raz jeszcze raz" to bowiem pierwszy film w karierze.
 • Debiut filmowy Moniki Miller. Wnuczka Leszka Millera na dużym ekranie

  Debiut filmowy Moniki Miller. Wnuczka Leszka Millera na dużym ekranie

  Twórcy filmu "Raz jeszcze raz" ogłosili właśnie datę premiery kinowej tej produkcji. Obraz trafi na ekrany kin 16 października tego roku. Jedną z ról w filmie zagrała Monika Miller, wnuczka byłego premiera Leszka Millera, znana z udziału w programie "Taniec z Gwiazdami". To jej pierwszy pełnometrażowy film w karierze.
 • Monika Miller: Pracoholizm mam we krwi

  Monika Miller: Pracoholizm mam we krwi

  W nowym sezonie na fanów serialu "Gliniarze" czeka wiele niespodzianek. Nowo powstałe Centralne Biuro Policji, a w nim wielkie zmiany kadrowe. Nowy komendant, nowa intrygująca policjantka w zespole i młoda bardzo tajemnicza specjalistka od cyberprzestępczości, którą zagra córka byłego premiera, Monika Miller, znana z występu w "Tańcu z Gwiazdami".
 • Monika Miller nago. Na zdjęciu ma na sobie tylko brokat!

  Monika Miller nago. Na zdjęciu ma na sobie tylko brokat!

  Wnuczka byłego premiera pochwaliła się w sieci rozbieranym zdjęciem. Tak odważnych zdjęć Monika Miller, uczestniczka telewizyjnego show "Taniec z Gwiazdami", jeszcze nie publikowała.
 • Monika Miller dołączyła do obsady serialu "Gliniarze"

  Monika Miller dołączyła do obsady serialu "Gliniarze"

  Rozpoczęły się zdjęcia do 9. sezonu serialu "Gliniarze". Do obsady produkcji Polsatu dołączyła Monika Miller, która wcieli się w specjalistkę od cyberprzestępczości, tajemniczą Żanetę Kujawską.
 • "Taniec z Gwiazdami": Monika Miller w szpitalu! Co się stało?

  "Taniec z Gwiazdami": Monika Miller w szpitalu! Co się stało?

  Tuż przed występem w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami" Monika Miller musiała przerwać próby i udać się do szpitala. Wnuczka byłego premiera opowiedziała nam, co się stało!
 • Monika Miller o "Tańcu z Gwiazdami": Dzień po dniu na treningach

  Monika Miller o "Tańcu z Gwiazdami": Dzień po dniu na treningach

  Na czas trwania show Monika Miller przemeblowała całe swoje życie. Uczestniczka programu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" opowiada, jak wygląda jej tydzień i co musi jeść. "Ciężko mi idzie, bo mam jadłowstręt" - przyznaje.
 • Monika Miller: Działaczka mediów społecznościowych

  Monika Miller: Działaczka mediów społecznościowych

Filmy - Monika Miller (4)

 • Wiosna 2021 - "Gliniarze"

  Monika Miller i Piotr Mróz zdradzają szczegóły nadchodzącego sezonu serialu "Gliniarze". Duet skomentował także nominację do Telekamer. Czy i dlaczego produkcja zasługuje na to wyjątkowe wyróżnienie? Serial "Gliniarze" codziennie od poniedziałku do piątku o godz.17:00. Start nowego sezonu od 1 marca.
 • Jakiego partnera szuka Monika Miller?

  Monika Miller zdradziła, co pociąga ją w ludziach oraz - jaki powinien być jej wymarzony partner.
 • Jaki jest ulubiony taniec Moniki Miller?

  Monika Miller opowiedziała o swoim występie w "Tańcu z Gwiazdami". Jakich kontuzji doznała podczas treningów?
 • Monika Miller o "Tańcu z Gwiazdami": Boję się masakry

  Monika Miller nie ukrywa, że ma dużą tremę przed premierowym odcinkiem "Tańca z Gwiazdami" i nie chodzi tylko o opanowanie konkretnego układu choreograficznego czy umiejętność odpowiedniego zaprezentowania się na parkiecie. Stres jest tym większy, że wnuczka Leszka Millera po raz pierwszy wystąpi w telewizyjnym show, które jest emitowane na żywo i z udziałem publiczności. Obecność kamer nieco ją deprymuje, tym bardziej że jako tancerka czuje się jeszcze mało pewnie.