Monika Krzywkowska

Artykuły - Monika Krzywkowska (28)

 • Monika Krzywkowska: Aktorka wielozadaniowa, która pokonała raka

  Monika Krzywkowska: Aktorka wielozadaniowa, która pokonała raka

  Monika Krzywkowska to znana polska aktorka, która niedawno zagrała w serialu „39 i pół tygodnia”. Jakiś czas temu wygrała walkę z rakiem.
 • Lamparska i Krzywkowska: Jak siostry

  Lamparska i Krzywkowska: Jak siostry

  Tym zdjęciem Magdalena Lamparska wywołała niemałe poruszenie w sieci! Aktorka postanowiła odnieść się do wielu komentarzy dotyczących jej podobieństwa do innej polskiej aktorki i opublikowała ciekawe zestawienie dwóch fotografii.
 • Co łączy Tomasza Karolaka z Moniką Krzywkowską?

  Co łączy Tomasza Karolaka z Moniką Krzywkowską?

  Tomasz Karolak należy raczej do kochliwych mężczyzn. Aktor nigdy nie zdecydował się na ślub i nie ukrywa, że kocha kobiety.
 • Monika Krzywkowska żoną mafijnego bossa

  Monika Krzywkowska żoną mafijnego bossa

  - Wcielając się w skomplikowaną postać, mogę pokazać szeroki wachlarz moich umiejętności - mówi Monika Krzywkowska. Jak podkreśla, na taką rolę czeka się latami. W serialu "Skazane" aktorka gra żonę mafijnego bossa, który trafia do więzienia, a ona zostaje skazana na samotność i nową rzeczywistość, w której trudno się odnaleźć.
 • Monika Krzywkowska o nowym serialu "Skazane"

  Monika Krzywkowska o nowym serialu "Skazane"

  Pamiętamy ją z roli Teresy w "Samym życiu". Ponownie zaprezentuje się w roli silnej, niezależnej kobiety. Dawniej królowa życia, dziś samotna, bez grosza przy duszy i wsparcia najbliższych - to rzeczywistość bohaterki "Skazanych", w którą wciela się Monika Krzywkowska.
 • Monika Krzywkowska: Poszukiwałam, eksperymentowałam

  Monika Krzywkowska: Poszukiwałam, eksperymentowałam

  Monika Krzywkowska, która ostatnio schudła, zdradziła, że przestała jeść mięso i została wegetarianką. Aktorka wyznała także, że odkąd pamięta, stosowała różne diety, aby mieć szczupłą sylwetkę.

Filmy - Monika Krzywkowska (3)

 • Monika Krzywkowska: Nie lubię kryształowych bohaterek

  - Wcielając się w skomplikowaną postać, mogę pokazać szeroki wachlarz moich umiejętności – mówi Monika Krzywkowska. Jak podkreśla, na taką rolę czeka się latami. W serialu „Skazane” aktorka gra żonę mafijnego bossa, który trafia do więzienia, a ona zostaje skazana na samotność i nową rzeczywistość, w której trudno się odnaleźć.
 • Monika Krzywkowska: Poszukiwałam, eksperymentowałam

  Monika Krzywkowska, która ostatnio schudła, zdradziła, że przestała jeść mięso i została wegetarianką. Aktorka wyznała także, że odkąd pamięta, stosowała różne diety, aby mieć szczupłą sylwetkę.
 • Monika Krzywkowska zagra w serialu "Skazane"

  Monika Krzywkowska zagra w serialu "Skazane"