Film - Monica Bellucci

Synonimy:
Bellucci Monica,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Monica Bellucci (46)

 • Ewa Kaim: Najlepszą figurę ma Monica Bellucci

  Ewa Kaim: Najlepszą figurę ma Monica Bellucci

  - Ważne, co się ma w głowie, sercu, czym się emanuje od środka. Wygląd jest dla mnie sprawą drugorzędną - mówi Ewa Kaim, choć przyznaje, że najpiękniejsze są kobiece kształty włoskiej aktorki.
 • Romans Moniki Bellucci?

  Romans Moniki Bellucci?

  Czy związek Moniki Bellucci z 57-letnim azerskim magnatem Telmanem Ismailowem był przyczyną jej separacji z mężem, francuskim aktorem Vincentem Casselem? Biznesmen i aktorka znają się od 4 lat.
 • Monica Bellucci w separacji z mężem

  Monica Bellucci w separacji z mężem

  Włoska gwiazda kina Monica Bellucci i francuski aktor Vincent Cassel podjęli decyzję o separacji - poinformowała w poniedziałek agencja Ansa powołując się na biuro prasowe aktorki. Małżeństwo ma dwie córki, 8-letnią Devę i 3-letnią Leonie.
 • Bellucci w filmie Kusturicy

  Bellucci w filmie Kusturicy

  Monica Bellucci ("Malena", "Nieodwracalne", "Matrix: Reaktywacja") ogłosiła, że zagra w nowym filmie Emira Kusturicy. Włoska aktorka poinformowała o tym na festiwalu, zorganizowanym przez tego reżysera w miejscowości Mokra Gora w Serbii.
 • Monica Bellucci: Czerwony? Dywan i Ferrari!

  Monica Bellucci: Czerwony? Dywan i Ferrari!

  Znana włoska aktorka Monica Bellucci w rozmowie z pisarzem Alessandro Baricco ("Jedwab") opowiedziała o swych ulubionych aktorach, fotografowaniu oraz strojeniu min na czerwonym dywanie. Twierdzi, że aktorskie gwiazdy są jedynie w Hollywood, a w Europie ich nie ma.
 • Monica Bellucci- Biografia

  Monica Bellucci, najpopularniejsza włoska aktorka i jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Znana m.in. z ról w "Matrix: Reaktywacja" ,"Matrix: Rewolucje", czy kontrowersyjnej "Pasji" Mela Gibsona, gdzie wcieliła się w rolę Marii Magdaleny.
 • Nie czuje się divą kina

  Nie czuje się divą kina

  Monica Bellucci wyznała dziennikarzom, że nie czuję się "divą kina". Wyraziła też ubolewanie, że w jej ojczyźnie kino - sztuka w innych krajach niezwykle ceniona - znaczy tak mało.
 • Bellucci - z wiekiem pięknieje

  Bellucci - z wiekiem pięknieje

  "Im jestem starsza - tym jestem piękniejsza" - twierdzi Monica Bellucci, aktorka wielokrotnie wymieniania wśród najseksowniejszych kobiet kina. Jej porada - żeby zwrócić na siebie męską uwagę? Niezawodna czerwona szminka.
 • Monica Bellucci nago po porodzie

  Monica Bellucci nago po porodzie

  Nie byłoby nic niezwykłego w fakcie, że w filmie "Un été brulant" Philippe'a Garrela Monica Bellucci pojawia się nago, gdyby nie to, że włoska aktorka była wtedy zaledwie sześć tygodni po narodzinach swej drugiej córki Leonie.
 • Niewolnik swoich trzech kobiet

  Niewolnik swoich trzech kobiet

  Francuski aktor Vincent Cassel powiedział magazynowi dziennika "Corriere della Sera", że jest "niewolnikiem" swoich trzech kobiet: żony Moniki Bellucci i dwóch córek, 7-letniej Devy i 15-miesięcznej Leonie. "Uwielbiam to" - dodał Cassel.