Film - Monica Bellucci

Synonimy:
Bellucci Monica,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Monica Bellucci (48)

 • Monica Bellucci: Czy ona się starzeje?

  Monica Bellucci: Czy ona się starzeje?

  ​"Im jestem starsza - tym jestem piękniejsza" - twierdzi Monica Bellucci, aktorka wielokrotnie wymieniania wśród najseksowniejszych kobiet kina. W środę, 30 września, gwiazda kończy 51 lat.
 • Monica Bellucci singielką

  Monica Bellucci singielką

  "Jakie to dziwne, jestem singielką" - to wyznanie Moniki Bellucci trafiło na okładkę najnowszego włoskiego wydania pisma "Vanity Fair". Gwiazda kina, po separacji z mężem aktorem Vincentem Casselem, opowiedziała w wywiadzie o swej nowej sytuacji życiowej.
 • Ewa Kaim: Najlepszą figurę ma Monica Bellucci

  Ewa Kaim: Najlepszą figurę ma Monica Bellucci

  - Ważne, co się ma w głowie, sercu, czym się emanuje od środka. Wygląd jest dla mnie sprawą drugorzędną - mówi Ewa Kaim, choć przyznaje, że najpiękniejsze są kobiece kształty włoskiej aktorki.
 • Romans Moniki Bellucci?

  Romans Moniki Bellucci?

  Czy związek Moniki Bellucci z 57-letnim azerskim magnatem Telmanem Ismailowem był przyczyną jej separacji z mężem, francuskim aktorem Vincentem Casselem? Biznesmen i aktorka znają się od 4 lat.
 • Monica Bellucci w separacji z mężem

  Monica Bellucci w separacji z mężem

  Włoska gwiazda kina Monica Bellucci i francuski aktor Vincent Cassel podjęli decyzję o separacji - poinformowała w poniedziałek agencja Ansa powołując się na biuro prasowe aktorki. Małżeństwo ma dwie córki, 8-letnią Devę i 3-letnią Leonie.
 • Bellucci w filmie Kusturicy

  Bellucci w filmie Kusturicy

  Monica Bellucci ("Malena", "Nieodwracalne", "Matrix: Reaktywacja") ogłosiła, że zagra w nowym filmie Emira Kusturicy. Włoska aktorka poinformowała o tym na festiwalu, zorganizowanym przez tego reżysera w miejscowości Mokra Gora w Serbii.
 • Monica Bellucci: Czerwony? Dywan i Ferrari!

  Monica Bellucci: Czerwony? Dywan i Ferrari!

  Znana włoska aktorka Monica Bellucci w rozmowie z pisarzem Alessandro Baricco ("Jedwab") opowiedziała o swych ulubionych aktorach, fotografowaniu oraz strojeniu min na czerwonym dywanie. Twierdzi, że aktorskie gwiazdy są jedynie w Hollywood, a w Europie ich nie ma.
 • Monica Bellucci- Biografia

  Monica Bellucci, najpopularniejsza włoska aktorka i jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Znana m.in. z ról w "Matrix: Reaktywacja" ,"Matrix: Rewolucje", czy kontrowersyjnej "Pasji" Mela Gibsona, gdzie wcieliła się w rolę Marii Magdaleny.
 • Nie czuje się divą kina

  Nie czuje się divą kina

  Monica Bellucci wyznała dziennikarzom, że nie czuję się "divą kina". Wyraziła też ubolewanie, że w jej ojczyźnie kino - sztuka w innych krajach niezwykle ceniona - znaczy tak mało.
 • Bellucci - z wiekiem pięknieje

  Bellucci - z wiekiem pięknieje

  "Im jestem starsza - tym jestem piękniejsza" - twierdzi Monica Bellucci, aktorka wielokrotnie wymieniania wśród najseksowniejszych kobiet kina. Jej porada - żeby zwrócić na siebie męską uwagę? Niezawodna czerwona szminka.