Film - Monica Bellucci

Synonimy:
Bellucci Monica,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Monica Bellucci (48)

 • Monica Bellucci zagra Tinę Modotti

  Monica Bellucci zagra Tinę Modotti

  Monica Bellucci zagra włoską fotografkę Tinę Modotti w sześcioodcinkowym serialu “Radical Eye: The Life and Times of Tina Modotti". Reżyserem produkcji będzie Edoardo de Angelis ("Nierozłączne").
 • Monica Bellucci na wybiegu

  Monica Bellucci na wybiegu

  Włoska aktorka i modelka Monica Bellucci wzięła udział w pokazie mody męskiej Dolce & Gabbana wiosna/lato 2019, który odbył się w sobotę po południu na Milan Fashion Week. Bellucci otworzyła pokaz.
 • Bond 25: Daniel Craig stawia warunki

  Bond 25: Daniel Craig stawia warunki

  Daniel Craig po raz kolejny wcieli się w rolę brytyjskiego specjalnego agenta. Po namowach aktor zgodził się powrócić do serii filmów o Jamesie Bondzie. W tej części nie może zabraknąć również kobiety Bonda. Okazuje się, że Craig ma swoją własną wizję tego, kto powinien dostać tę rolę.
 • Monica Bellucci uwodzi dojrzałością

  Monica Bellucci uwodzi dojrzałością

  Podobno kiedy kobieta osiąga pewien wiek, nie ma dla niej ról ponętnych, uwodzicielskich kobiet. Monica Bellucci zdaje się temu przeczyć - jako dojrzała kobieta uwiodła Bonda. Jesienią zobaczymy aktorkę w filmie "Na mlecznej drodze", nominowanym do weneckich Złotych Lwów.
 • Monica Bellucci gospodynią w Cannes

  Monica Bellucci gospodynią w Cannes

  Włoska aktorka Monica Bellucci poprowadzi galę otwarcia i zamknięcia tegorocznego festiwalu w Cannes - poinformowali organizatorzy imprezy.
 • Monica Bellucci debiutuje w serialu "Mozart in the Jungle"

  Monica Bellucci debiutuje w serialu "Mozart in the Jungle"

  Dołączenie Moniki Bellucci do obsady trzeciego sezonu serialu "Mozart in the Jungle" z pewnością podniesie oglądalność show. W ekranowym debiucie w produkcji Amazon Studios 52-letnią Włoszkę obejrzeliśmy w gorącej scenie erotycznej.
 • Monica Bellucci: Malena, Kleopatra, Persefona

  Monica Bellucci: Malena, Kleopatra, Persefona

  Najpopularniejsza włoska aktorka. Mimo że Monica Bellucci ma już ponad 50 lat, wciąż uznawana jest za jedną z najseksowniejszych kobiet świata.
 • Farrell, Bellucci i Perlman w kolejnej adaptacji komiksu

  Farrell, Bellucci i Perlman w kolejnej adaptacji komiksu

  Zbliża się realizacja, planowanej od dłuższego czasu przez studio Warner Bros., adaptacji komiksu "Justice League Dark". Portal Latino Review ujawnił, że w projekcie wystąpią prawdopodobnie Colin Farrell ("Parnassus"), Monica Bellucci ("Spectre") i Ron Perlman ("Imię róży").
 • "Spectre": Bellucci i Seydoux o kobietach w nowym Bondzie

  "Spectre": Bellucci i Seydoux o kobietach w nowym Bondzie

  Monica Bellucci i Lea Seydoux, grające główne role kobiece w "Spectre", najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda, skomentowały zmiany, jakie zaszły w sposobie reprezentacji kobiet w serii na przestrzeni ostatnich lat.
 • Monica Bellucci: Dlaczego tak późno została mamą?

  Monica Bellucci: Dlaczego tak późno została mamą?

  Grająca najstarszą dziewczynę Jamesa Bonda, Monica Bellucci w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że bardzo późno doświadczyła uczucia, że wkroczyła w dorosłość. Cezurą w jej życiu było urodzenie pierwszego dziecka.

Zdjęcia - Monica Bellucci (11)