molestowanie

Synonimy:
molestowania,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Molestowanie (286)

 • Trzy lata więzienia dla trenera piłki nożnej Łukasza J. za molestowanie zawodniczek

  Trzy lata więzienia dla trenera piłki nożnej Łukasza J. za molestowanie zawodniczek

  Sąd rejonowy w Środzie Wielkopolskiej skazał byłego trenera piłki nożnej Kotwicy Kórnik (wielkopolskie) Łukasza J. na trzy lata więzienia za molestowanie seksualne dwóch nieletnich zawodniczek swojej drużyny. Przestępstw dokonał w latach 2009-2011.
 • Aplikacja, która może pomóc molestowanym pasażerom

  Aplikacja, która może pomóc molestowanym pasażerom

  Japońskie koleje państwowe planują wydanie specjalnej aplikacje na telefony. Ta ma poinformować ochronę kolei w przypadku, gdy użytkownik padnie ofiarą molestowania.
 • Praca hostess nie jest łatwa i przyjemna

  Praca hostess nie jest łatwa i przyjemna

  Hostessing w Polsce jest pełen nadużyć ze strony klientów i pracodawców. Pierwszy raport dotyczący tej branży wskazuje patologie rynku.
 • Potężna afera w amerykańskiej gimnastyce. Gabrielle Douglas kolejną ofiarą molestowania

  Potężna afera w amerykańskiej gimnastyce. Gabrielle Douglas kolejną ofiarą molestowania

  Skandal w amerykańskiej gimnastyce zatacza coraz szersze kręgi. Trzykrotna mistrzyni olimpijska Gabrielle Douglas poinformowała na Instagramie, że była molestowana przez byłego lekarza reprezentacji Lawrence'a Nassara. To kolejna jego ofiara.
 • TVN ma nowego właściciela!

  TVN ma nowego właściciela!

  Amerykański rodzinny koncern medialny Scripps dokonał zakupu TVN. Scripps Networks to amerykańska sieć telewizyjna, dystrybutor kanałów telewizyjnych, w tym między innymi HGTV, Food Network, Travel Channel, DIY Network, Cooking Channel, Fine Living i Asian Food Channel. Kanały grupy docierają do ponad 220 mln abonentów w blisko 180 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku, w Ameryce Południowej oraz na Karaibach.
 • Mobbing i molestowanie seksualne nie omijają środowiska medycznego

  Mobbing i molestowanie seksualne nie omijają środowiska medycznego

  Mobbing czy molestowanie seksualne to patologie, które dotyczą nie tylko wielkich korporacji. Środowisko medyczne nie jest od nich wolne. Takim zjawiskom sprzyja duże podporządkowanie hierarchiczne, wyjazdy służbowe czy chociażby nocne dyżury.
 • Państwowa Inspekcja Pracy: W firmach nie musi być molestowania i mobbingu

  Państwowa Inspekcja Pracy: W firmach nie musi być molestowania i mobbingu

  Jakie mogą być działania Inspekcji Pracy w sprawach dotyczących mobbingu i molestowania?
 • Wielka Brytania: Rytualne tortury i morderstwa dzieci?

  Wielka Brytania: Rytualne tortury i morderstwa dzieci?

  Szokujące doniesienia brytyjskiej gazety "Daily Express". Scotland Yard informuje o coraz liczniejszych przypadkach rytualnego molestowania i torturowania nieletnich.
 • ​85-letni ksiądz złapany. Przez 20 lat uciekał przed sądem

  85-letni ksiądz pochodzący z Wielkiej Brytanii został złapany po tym, jak przez 20 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyznę udało się odnaleźć w Hiszpanii. Duchowny oskarżony jest o molestowanie seksualne siedmiorga dzieci. Wczoraj przyznał się do wszystkich zarzucanych mu rzeczy - informuje guardian.co.uk.
 • Prokuratura potwierdza: Są cztery zarzuty dla księdza Wojciecha G.

  Prokuratura potwierdza: Są cztery zarzuty dla księdza Wojciecha G.

  - Dzisiaj prokurator ogłosił Wojciechowi G. cztery zarzuty. Wśród nich są: doprowadzenie lub dopuszczenie się innej czynności seksualnej wobec osoby małoletniej poniżej 15. roku życia i zarzut obcowania płciowego z osobą poniżej 15. roku życia. To przestępstwa za które grozi 12 lat więzienia. Ksiądz G. usłyszał także zarzut dot. utrwalania materiałów pornograficznych - powiedział Przemysław Nowak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Filmy - Molestowanie (8)

 • Czy Gerard Depardieu trafi za kratki?

  Słynny francuski aktor Gerard Depardieu został przesłuchany przez policję w ramach śledztwa w sprawie gwałtów i agresji seksualnej - poinformowały w środę, 28 listopada, źródła policyjne. Dodały, że aktora nie aresztowano. Jaki będzie finał tej historii? Przekonamy się niebawem.
 • Małgorzata Kożuchowska o molestowaniu w polskim show-biznesie

  Małgorzata Kożuchowska, choć sama nie była ofiarą i świadkiem takich sytuacji, opowiedziała o molestowaniu w polskim show-biznesie. Czy według jednej z najpopularniejszych polskich aktorek na molestowanie w Polsce istnieje "ciche przyzwolenie"?
 • Jakubiak w Porannej rozmowie RMF (30.11.17)

  "Nawet do głowy by mi to nie przyszło" - mówi w Porannej rozmowie w RMF FM poseł Kukiz’15 Marek Jakubiak pytany o to, czy molestował działaczkę Partii Razem Justynę Samolińską. "Siedzę tu bezradny, obrzucony odpadami organicznymi przez tą panią, nie wiedzieć z jakiego powodu" – dodaje. "Sprawa trafi do sądu. Za trzy lata oczywiście tę sprawę wygram. Za trzy lata nikt nie będzie wiedział, kto to jest pani Samolińska" – zapewnia. Na pytanie, czy zaproponował posłance Partii Razem wspólne wyjście do toalety podczas wieczoru wyborczego, odpowiada: "To kuriozalne. Skąd taki pomysł. Ja uznaję, że toaleta jest brudnym miejscem, z którego wychodząc trzeba ręce myć, a tej pani (Justynie Samolińskiej przyp. red.) nie wiem co po głowie chodzi".
 • Kolejna kobieta oskarża Romana Polańskiego

  Kolejna kobieta przyznała, że w latach siedemdziesiątych była molestowana przez Romana Polańskiego - informuje BBC. Tajemnicza Robin opowiedziała o tym na specjalnie zwołanej konferencji prasowej w Los Angeles.