Mołek

Artykuły - Mołek (41)

 • Wybrała życie bez mężczyzn

  Wybrała życie bez mężczyzn

  Po rozstaniu z długoletnim narzeczonym, dziennikarka wydawała się szczęśliwa u boku przystojnego muzyka. Dlaczego się z nim rozstała i chce być teraz sama?
 • Magda Mołek: Co z jej karierą?

  Magda Mołek: Co z jej karierą?

  Wydawało się, że nikt i nic nie jest w stanie zaszkodzić świetnie rozwijającej się karierze Magdy Mołek. Ale nawet najlepszym zdarzają się potknięcia.
 • Magda Mołek: Żyję chwilą

  Magda Mołek: Żyję chwilą

  "Bawię się modą" - wyznaje Magda Mołek. Dziennikarka, przyznaje, że nie rozumie całego zamieszania wokół trendów, tego, jak wyglądamy i w co się ubieramy. Razem ze swoją stylistką wypracowały styl, w którym prezenterka wygląda i czuje się dobrze. Zresztą jej zdaniem, nie szafa zdobi człowieka.
 • Pożegnanie Magdy Mołek

  Pożegnanie Magdy Mołek

  Niedawno w warszawskim studiu Hollywood nagrywano ostatni odcinek programu Magdy Mołek "W roli głównej". Tym razem w tytułowej roli głównej wystąpiła sama prowadząca, a przepytywał ją Piotr Najsztub.
 • Poważna wpadka Magdy Mołek

  Poważna wpadka Magdy Mołek

  Wyemitowanego w niedzielę, 19 września, programu "Dzień Dobry TVN" Magda Mołek długo nie zapomni. Dziennikarka przez pomyłkę uśmierciła Nergala, który od kilku dni walczy z ciężką chorobą. Temat szybko podłapały media.

Filmy - Mołek (1)

 • Rozpustna Magda Mołek

  Dziennikarka już po raz 5. zasiadła w jury konkursu "Doskonałość Roku Twój Styl 2009". Nam opowiedziała o ulubionych kosmetykach i starzeniu się.