mokry

Artykuły - Mokry (29)

 • Co robić, by leki leczyły bezpiecznie

  Co robić, by leki leczyły bezpiecznie

  Z ulotki dowiesz się np. kto nie powinien stosować danego leku.
 • Jaki jest kaszel alergiczny: suchy czy mokry?

  Jaki jest kaszel alergiczny: suchy czy mokry?

  Ostatnio coraz więcej młodych rodziców zwraca się do nas z pytaniem, jaki kaszel: suchy czy mokry może sygnalizować, że dziecko cierpi na alergię.
 • Nierówny i mokry asfalt przyczyną wypadku Kubicy

  Przyczyną wypadku Roberta Kubicy podczas rajdu samochodowego Ronde di Andora był mokry asfalt oraz jego wybrzuszenie z powodu wystającego korzenia drzewa - poinformował włoski "Corriere dello Sport".
 • Zapalenie oskrzeli - dlaczego nawraca?

  Zapalenie oskrzeli - dlaczego nawraca?

  Smyk już kolejny raz w tym roku ma mokry kaszel i problemy z oddychaniem? Sprawdź, co może być tego przyczyną i jak zapobiec powracaniu dolegliwości.
 • Kontrakt na dostawy mikrosfery szarej, mokrej.

  Zarząd Spółki informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał informację o kolejnym podpisanym kontrakcie na zakup 1 tyś ton surowca ( mikrosfery szarej - mokrej ) przez Partnera z Europy Wschodniej, z którym Eko Export S.A. współpracuje już wiele lat. Rozpoczęcie dostaw ma nastąpić we wrześniu 2010 a ich zakończenie w listopadzie 2010r. Surowiec ten będzie przeznaczony na produkcję w I półroczu 2011r. Wartość kontraktu przekracza 10% kapitału własnego Spółki.
 • Kontrakt ramowy na dostawy mikrosfery białej ( mokrej )

  Zarząd EKO EXPORT S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym podpisał kontrakt ramowy na zakup mikrosfery białej (mokrej ) od nowego Partnera z Europy Wschodniej w ilości 4 tyś ton. Początek dostaw planowany jest na II połowę sierpnia 2010r. Wartość kontraktu przekracza 10% kapitału własnego Spółki. Jednocześnie Zarząd Spółki informuje, że ze względu ma unikalne właściwości fizykochemiczne tej mikrosfery ceny produktów EKO ( z niej powstające ) są minimum o 20% wyższe niż odpowiednie p
 • "Ma pan charyzmę mokrej ścierki"

  "Ma pan charyzmę mokrej ścierki"

  Ostre słowa w Parlamencie Europejskim. Lider brytyjskich eurosceptyków obraził w środę szefa Rady Europejskiej, Hermana Van Rompuya. Porównał go m.in. do "mokrej ścierki" i "urzędniczyny z banku".
 • Bezśnieżny i mokry sylwester pod Tatrami

  Bezśnieżny i mokry sylwester czeka turystów, którzy Nowy Rok postanowili powitać w Zakopanem. Na Podhalu w czwartek termometry wskazują plus 2 stopnie Celsjusza, niebo jest częściowo zachmurzone.
 • Tatry: Mokro i ślisko na szlakach turystycznych

  Niekorzystne warunki turystyczne panują dziś w Tatrach. Szlaki turystyczne są mokre, śliskie i miejscami błotniste. Padający deszcz i mgła ograniczają widoczność i utrudniają orientację w terenie.
 • Kliczce pomogły mokre pieluchy

  Kliczce pomogły mokre pieluchy

  Witalij Kliczko użył mokrych pieluszek swego synka, by złagodzić opuchliznę swych pięści po zwycięskiej walce bokserskiej na ringu o tytuł mistrza świata wersji WBC z Nigeryjczykiem Samuelem Peterem.

Filmy - Mokry (1)

 • Moda na... "mokre" włosy

  "Upiększać, nie udziwniać" - to motto Macieja Wróblewskiego, stylisty fryzur gwiazd - tym razem w kontekście wakacji!