Moise Kean

Artykuły - Moise Kean (7)

 • Premier League. Everton "przerażony" zachowaniem Keana

  Premier League. Everton "przerażony" zachowaniem Keana

  Angielski klub piłkarski Everton poinformował, że jest "przerażony" zachowaniem swojego zawodnika Moise Keana, który zorganizował w domu przyjęcie, naruszając w sposób rażący warunki kwarantanny w związku z pandemią koronawirusa.
 • Inter Mediolan. Moise Kean za Lautara Martineza?

  Inter Mediolan. Moise Kean za Lautara Martineza?

  Inter Mediolan rozważa pozyskanie Moise'a Keana, jeśli z klubu odejdzie Lautaro Martinez, który ma być na celowniku Barcelony. Cena to około 30 milionów euro.
 • AC Milan. Moise Kean ma pomóc w strzelaniu goli

  AC Milan. Moise Kean ma pomóc w strzelaniu goli

  Moise Kean jest w kręgu zainteresowań AC Milan. Napastnik miałby pomóc rozwiązać problem klubu ze strzelaniem goli. Napastnikiem "rossonerich" jest Krzysztof Piątek.
 • ​Serie A. Prezydent FIFA wzywa do walki z rasizmem we Włoszech

  ​Serie A. Prezydent FIFA wzywa do walki z rasizmem we Włoszech

  Czwarta kolejka Serie A przyniosła kolejki rasistowski skandal na Półwyspie Apenińskim. Podczas spotkania Atalanty z Fiorentiną, Dalbert Henrique był obrażany przez kibiców ze względu na kolor skóry, a mecz został przerwany na kilka minut. Na te wydarzenia zareagował prezydent FIFA Gianni Infantino.
 • Premier League. Moise Kean w Evertonie

  Premier League. Moise Kean w Evertonie

  Moise Kean został piłkarzem Evertonu - poinformował klub z Liverpoolu na swojej stronie internetowej. Brytyjskie media donoszą, że za 19-letniego włoskiego napastnika zapłacono Juventusowi Turyn 27,5 mln funtów.
 • Everton. Moise Kean przechodzi z Juventusu

  Everton. Moise Kean przechodzi z Juventusu

  Everton zgodził się zapłacić 32 miliony euro za Moise'a Keana z Juventusu Turyn. Ta kwota może jeszcze urosnąć o osiem milionów euro w ewentualnych bonusach.
 • Serie A. Blaise Matuidi domaga się kary dla kibiców Cagliari

  Serie A. Blaise Matuidi domaga się kary dla kibiców Cagliari

  Nie ustają echa rasistowskiego zachowania kibiców Cagliari wobec Moise Keana, napastnika Juventusu. – Przed rokiem na tym stadionie spotkało mnie to samo. Trzeba ukarać tych ludzi – grzmi Blaise Matuidi, pomocnik turyńskiego zespołu.

Filmy - Moise Kean (4)