modern

Artykuły - Modern (158)

 • Chylińska przesadziła z product placement?

  Chylińska przesadziła z product placement?

  Dodatkowy argument do ręki dostali ci, którzy zarzucali Agnieszce Chylińskiej, że się skomercjalizowała (potocznie rzecz ujmując - sprzedała). Jej najnowszy klip pełen jest mało dyskretnego product placement.
 • Duke trzy razy większy niż ostatnie Call of Duty

  Duke trzy razy większy niż ostatnie Call of Duty

  Randy Pitchford ze studia Gearbox wypowiedział się na temat kampanii dla pojedynczego gracza w Duke Nukem Forever. Ma ona być trzy razy większa niż w Call of Duty: Modern Warfare 2!
 • Call of Duty: Black Ops bije rekordy

  Call of Duty: Black Ops bije rekordy

  Jeszcze się nie ukazał, a już pobił pierwszy rekord. Chodzi o liczbę zamówień przedpremierowych, która jest jeszcze wyższa niż w przypadku Call of Duty: Modern Warfare 2.
 • Pacyfista gra w Call of Duty

  Pacyfista gra w Call of Duty

  Jak urozmaicić sobie grę, którą poznało się już na wylot? Postawić przed sobą zwariowane zadanie, o którym twórcy nawet nie myśleli.
 • Blacklight: Tango Down

  Blacklight: Tango Down

  Czy jeżeli chcesz zagrać w multiplayerową strzelankę w wojennych klimatach, to jesteś skazany na Call of Duty i Battlefielda? Niekoniecznie. Jest jeszcze kilka innych tytułów wartych wzmianki - jednym z nich jest właśnie Blacklight: Tango Down.
 • Map packi do Call of Duty w rękach 20 mln graczy

  Map packi do Call of Duty w rękach 20 mln graczy

  Activision ma powody do zadowolenia - nie dość, że sprzedaje swoje gry w cenach nieco wyższych niż standardowe, to jeszcze zarabia na dodatkach do nich. Map packi do Call of Duty sprzedały się w nakładzie 20 milionów egzemplarzy!
 • Red Dead Redemption przebojem pierwszego półrocza

  Red Dead Redemption przebojem pierwszego półrocza

  Kowboje, konie i Dziki Zachód - te klimaty okazały się prawdziwym hitem w pierwszym półroczu tego roku. "GTA na Dzikim Zachodzie", czyli Red Dead Redemption, to najlepiej sprzedająca się gra tego okresu.
 • "Dexter" czy "Dr. House"?

  "Dexter" czy "Dr. House"?

  Podczas 62. gali Emmy dowiemy się, kto zdobędzie nagrody dla najlepszych seriali, aktorów i twórców programów telewizyjnych. Większość nominowanych produkcji do telewizyjnych Oscarów, jak nazywane są te nagrody, już znamy, inne - miejmy nadzieję - wkrótce pojawią się na ekranach naszych telewizorów.
 • Bobby Kotick narzeka na Microsoft i Sony

  Bobby Kotick narzeka na Microsoft i Sony

  Bobby Kotick... Nie dość, że wydał dwa niezwykle drogie DLC do Modern Warfare 2, które rozeszły się w milionach, to jeszcze narzeka małe zyski z ich sprzedaży, oskarżając Microsoft i Sony o zgarnięcie większości przychodów. Na pocieszenie - obiecuje skupienie się na rynku PC.
 • Nowe DLC do Modern Warfare na PC i PS3

  Nowe DLC do Modern Warfare na PC i PS3

  Infinity Ward wraz z Activision ujawnili datę premiery najnowszego DLC do Modern Warfare 2 w wersji na PC i PS3.

Filmy - Modern (1)

 • UnSun czyli modern gothic metal

  22 września ukazała się debiutancka płyta UnSun - w którego skład wchodzą gitarzysta grupy Vader, Maurycy "Mauser" Stefanowicz i jego żona Aya.