Modena

Artykuły - Modena (60)

 • LM siatkarzy. Verva Warszawa Orlen Paliwa - Leo Shoes Modena 0:3

  LM siatkarzy. Verva Warszawa Orlen Paliwa - Leo Shoes Modena 0:3

  Polsko-włoskie starcie znów na korzyść drużyny z Italii. W drugiej kolejce grupy D siatkarskiej Ligi Mistrzów Verva Warszawa Orlen Paliwa przegrała 0:3 z Leo Shoes Modena. Włosi kontynuują więc świetną serię w pojedynkach z drużynami znad Wisły.
 • Thiago Cionek został piłkarzem Palermo

  Thiago Cionek został piłkarzem Palermo

  Obrońca reprezentacji Polski Thiago Cionek przeszedł z drugoligowej Modeny do występującego w Serie A Palermo.
 • Cionek wyleciał z boiska, remis Modeny

  Modena zremisowała na własnym boisku z Catanią Calcio 0-0 w zaległym meczu 25. kolejki Serie B, a obrońca gospodarzy i reprezentacji Polski Thiago Cionek wyleciał z boiska z czerwoną kartką.
 • Thiago Cionek zmarnował karnego, Modena odpadła z Pucharu Włoch

  Thiago Cionek zmarnował karnego, Modena odpadła z Pucharu Włoch

  Po serii rzutów karnych, z których ostatniego zmarnował reprezentant Polski Thiago Cionek, Modena odpadła z Pucharu Włoch, po porażce z Cagliari Calcio 4-5.
 • Serie A: Ekstraklasa nie dla Thiago Cionka i Modeny

  Serie A: Ekstraklasa nie dla Thiago Cionka i Modeny

  W rewanżowym półfinale o awans do Serie A Modena Thiago Cionka zremisowała z Ceseną i odpadła z walki o promocję do ekstraklasy.
 • Trąby powietrzne we Włoszech

  Trąby powietrzne we Włoszech

  Kilkanaście osób rannych, ponad sto poważnie uszkodzonych budynków, w tym wiele z zerwanymi dacham i to rezultat przejścia w piątek trąb powietrznych nad miejscowościami w Emilii-Romanii na północy Włoch - poinformowała Obrona Cywilna.
 • Wniosek TUP S.A. dotyczący egzekucji wierzytelności Modena Park Sp. z o.o.

  Raport bieżący nr 12/2013Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufneZarząd TUP S.A. (Spółka, Wierzyciel) informuje, że w dniu 8 kwietnia 2013r. wniósł do Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym wniosek o rozszerzenie egzekucji komorniczej do kwoty 31mln zł i skierowanie jej również do składników majątku Dłużnika tj. Modena Park Sp. z o.o. Majątek Dłużnika stanowi nieruchomość położona w Poznaniu, która była przedmiotem umowy sprzedaży zawa
 • Zawiadomienie o postępowaniu egzekucyjnym z nieruchomości Modena Park

  Raport bieżący nr 31/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd TUP S.A. otrzymał w dniu 10 września 2012r. od Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Poznań - Grunwald i Jeżyce w Poznaniu, zawiadomienie o wszczęciu egzekucji z nieruchomości gruntowych należących do Spółki Dłużniczki Modena Park Sp. z o.o. objętych projektem Modena Park wraz z wezwaniem do zapłaty należności bankowej. Egzekucja została wszczęta na podstawie art. 805 kpc i 923 kpc
 • Złożenie pozwu przeciwko Zarządowi Spółki Modena Park Sp. z o.o. za wierzytelność dotyczącą projektu Modena Park.

  Raport bieżący nr 17/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 9/2012 z dnia 8 marca 2012r., Zarząd TUP S.A. informuje, że w dniu 30 maja 2012r. TUP S.A. złożyła w Sądzie Okręgowym w Poznaniu, Wydział IX Gospodarczy, pozew przeciwko Panu Yanivowi Meydan - Prezesowi Zarządu Modena Park Sp. z o.o. (Dłużniczka, podmiot zależny od Opal Property Developments, należący do Grupy Kapitałowej Meydan Group) na podstawie art.
 • Informacja dotycząca Spółki Dłużniczki-Modena Park

  Raport bieżący nr 15/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Spółki TUP powziął w dniu 22 maja 2012r. informację o publikacji w dniu 14 maja 2012r. w Monitorze Sądowym i Gospodarczym ogłoszenia, że Zgromadzenie Wspólników Modena Park Sp. z o.o. (Dłużniczka, podmiot zależny od Opal Property Developments, należący do Grupy Kapitałowej Meydan Group), podjęło w dniu 29 marca 2012r. uchwałę o otwarciu likwidacji Spółki. Tym samym Dłużniczka wycofała