modelki

Artykuły - Modelki (147)

Filmy - Modelki (27)

 • Kto decyduje o wyglądzie modelki?

  Wielu młodych ludzi marzy o tym, by pojawić się na światowych wybiegach. Ale droga do modelingu nie jest wcale łatwa i wymaga wielu wyrzeczeń. – Podpisując kontrakt z agencją modelka zaświadcza to, że nie będzie ścinać włosów bez zgody agencji – wyjaśnił Marko Gryva, booker w agencji modelek. Kiedy zmiana fryzury jest możliwa i kto odpowiada za zmianę wizerunku? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastun 10. odcinka

  W dziesiątym, finałowym odcinku „#Supermodelki Plus Size” dowiemy się, kto zdobędzie tytuł, o którym marzą miliony dziewczyn. Podczas odcinka na żywo uczestniczki pierwszej edycji programu po raz ostatni zaprezentują się przed jurorami i będą miały szansę skraść serca widzów. O zwycięstwo walczyć będą: Joanna Cesarz, Zuzanna Zakrzewska i Katarzyna Bochenkiewicz. Która zdobędzie największą rzeszę fanów i zostanie pierwszą w Polsce #Supermodelką Plus Size?
 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastun 9. odcinka

  Już w środę półfinałowy odcinek programu „#Supermodelka Plus Size”. To ostatnia szansa dla uczestniczek, aby zawalczyć o wejście do ścisłego finału i kontynuować walkę o tytuł pierwszej w Polsce #Supermodelki Plus Size.
 • „#Supermodelka Plus Size”: Pierwszy komercyjny pokaz mody

  W sobotę 16 września uczestniczki nowego programu Polsatu „#Supermodelka Plus Size” po raz pierwszy poza programem wystąpiły w pokazie mody podczas PTAK PREMIERY. Pokaz obserwował reporter Polsat News Oskar Netkowski.