modele

Artykuły - Modele (283)

 • Nowy model działania grupy

  Nowy model działania grupy

  Zarząd oraz rada nadzorcza PZU SA przyjęły dzisiaj aktualizację strategii do roku 2020, która zmienia model działania całej Grupy PZU, stawia nowe akcenty i powołuje konkretne inicjatywy, by uczynić z PZU jedną z najbardziej innowacyjnych instytucji w branży finansowej w Europie
 • Marilyn Manson i Courtney Love modelami

  Marilyn Manson i Courtney Love modelami

  Dyrektor artystyczny domu mody Saint Laurent, Hedi Slimane, wyraźnie pokazuje, że to nie ta sama klasyczna marka, do jakiej się przyzwyczailiśmy. Za sprawą kampanii z udziałem Marilyn Mansona i Courtney Love Slimane ujawnia swoje grungowe inspiracje.
 • Chevrolet Spark. Mały, ale ma tylko jedną wadę

  Chevrolet Spark. Mały, ale ma tylko jedną wadę

  Chevrolet zdecydował się na modernizację modelu Spark. Zmiany są tak kosmetyczne, że praktycznie niezauważalne. Jeśli oba modele postawi się obok siebie, przeciętna osoba będzie mała poważne problemy ze wskazaniem, który jest nowszy...
 • Nowe Audi RS Q3. Pierwszy taki model

  Nowe Audi RS Q3. Pierwszy taki model

  Kilkanaście dni przed rozpoczęciem salonu motoryzacyjnego w Genewie Audi opublikowało oficjalne informacje na temat najnowszego modelu Q3 w usportowionej odmianie RS. To pierwszy samochód z serii Q w tej sportowej wersji.
 • To się nazywa lifting. Zmienili prawie wszystkie modele!

  To się nazywa lifting. Zmienili prawie wszystkie modele!

  W czasach, gdy większość specjalistów od PR zapycha dziennikarskie skrzynki pocztowe informacjami o nowych wzorach tapicerek czy złączu do iPoda, ciekawy wyjątek zrobiło Volvo.
 • Nowy model Nissana. Oto pierwsze zdjęcia!

  Nowy model Nissana. Oto pierwsze zdjęcia!

  Na rozpoczynającym się z początkiem marca salonie motoryzacyjnym w Genewie Nissan zaprezentuje oficjalnie europejską wersję drugiej generacji modelu Note.
 • Nowy model Fiata. Z Tychów na cały świat!

  Nowy model Fiata. Z Tychów na cały świat!

  Mamy dobre wieści dla przechodzącej ostatnio trudne chwile załogi polskiej fabryki Fiata w Tychach. Wszystko wskazuje na to, że kolejna generacja modelu 500 produkowana będzie wyłącznie w Polsce!
 • Nowa jurorka w "Top Model"

  Nowa jurorka w "Top Model"

  "Modelka powinna być plastyczna na tyle, aby dowolnie dało się kreować jej wizerunek" - mówi Katarzyna Sokołowska, nowa jurorka w programie "Top Model. Zostań modelką".
 • Bugatti z Polski? Dlaczego nie!

  Bugatti z Polski? Dlaczego nie!

  Motoryzacyjna kariera aktualnego króla samochodów - Bugatti Veyron'a - powoli dobiega końca. W 2011 roku z palety wycofano odmianę 16.4 - w ofercie marki pozostają jeszcze modele Grand Sport i Super Sport.
 • Pierwsze zdjęcie nowego modelu Rolls-Royce'a

  Pierwsze zdjęcie nowego modelu Rolls-Royce'a

  Dopiero informowaliśmy o tym, że Rolls-Royce w marcu na salonie genewskim zaprezentuje zupełnie nowy model o nazwie Wraith, a już możemy pokazać pierwsze zdjęcie tego pojazdu.

Filmy - Modele (1)

 • Oto najmodniejsze modele rowerów!

  Rower stał się nieodłącznym elementem miejskiego krajobrazu i symbolem stylu. Zakup tego ekologicznego pojazdu wiąże się już nie tylko z wyborem parametrów technicznych, ale też z kryteriami natury estetycznej. Do najbardziej pożądanych modeli rowerów na świecie należy obecnie projekt słynnego domu mody Hermes, który wypuścił na rynek gustowny, szybki, ośmiobiegowy rower z ramą karbonową, napędzany cichym paskiem zębatym. Jego wysoka cena – nieco ponad 8 tysięcy euro – bynajmniej nie odstrasza nabywców. Na japońskim rynku ekskluzywnych rowerów królują natomiast modele z egzotycznego drewna. Kolejny trend wart odnotowania to personalizacja rowerów. Miłośnicy jednośladów dokupują do nich fantazyjne akcesoria, jak ręcznie malowane dzwonki. Okazuje się, że rower wiele dziś mówi nie tylko o kondycji finansowej jego właściciela, ale też o preferowanym przez niego stylu.