moda polska

Artykuły - Moda polska (2)

 • Udany debiut polskiej marki odzieżowej na jednej z najdroższych ulic handlowych

  Udany debiut polskiej marki odzieżowej na jednej z najdroższych ulic handlowych świata. Otwarcie salonu Reserved w Londynie to krok LPP w kierunku globalnych rynków. Londyńska Oxford Street, , to jedna z najbardziej prestiżowych ulic handlowych na świecie, którą co roku odwiedza nawet 120 milionów osób.
 • Wolność noszenia

  Komunizm mimo wielu starań nie wszędzie był jednakowy. Widać to choćby, gdy porówna się działalność Instytutu Mody w NRD i polskiego państwowego przedsiębiorstwa Moda Polska.
 • Depeche Mode: Polski fan oskarżony

  Depeche Mode: Polski fan oskarżony

  Prokuratura Rejonowa Kielce-Zachód oskarżyła fana zespołu Depeche Mode o nielegalne skopiowanie i rozpowszechnienie utworu brytyjskiej grupy przed premierą - poinformowała w piątek, 31 marca, prokurator Anna Szczubiał.
 • Depeche Mode: Polska razy dwa!

  Depeche Mode: Polska razy dwa!

  Na taką informację czekały pewnie rzesze fanów Depeche Mode w Polsce, którym nie udało się zdobyć biletów na marcowy koncert zespołu w katowickim "Spodku". Dave Gahan i koledzy wystąpią w naszym kraju 9 czerwca 2006 roku w Warszawie na stadionie Legii przy ulicy Łazienkowskiej 3!

Filmy - Moda polska (1)

 • Michał Witkowski: W polskiej modzie chodzi tylko o to, by kremowe koktajlówy pokazały się na ściance

  Michał Witkowski uważa, że w polskiej modzie brakuje krytyki na wzór tej teatralnej. Jego zdaniem krytycy teatralni nie boją się wystawiać negatywnych recenzji spektaklu, ponieważ zależy im na wysokiej jakości polskiego teatru. W modzie natomiast chodzi niemal wyłącznie o pokazanie się na ściance i pozowanie do zdjęć. – Tu wszyscy są zachwyceni, bo wszyscy chcieli być tylko na ściance, w ogóle nie patrzą na to, co jest na tym wybiegu, więc trudno się dziwić, że tam chodzą te wszystkie kremowe koktajlówy, które kończą na kolanach i tyle. To jest polska moda, to nie jest Galliano, gdzie są jakieś teatralne spektakle, tylko my mamy reżyserię pani Sokołowskiej, która polega na tym, że się chodzi w kresce od lewej do prawej i z powrotem. A potem się kłania i dziennikarze lecą za kulisy i jest koniec, wszyscy są szczęśliwi – mówi Michał Witkowski.