mobilny internet

Artykuły - Mobilny internet (69)

 • Rośnie ryzyko cyberataków

  Rośnie ryzyko cyberataków

  Już ponad 5 mln osób w Polsce korzysta z bankowości mobilnej. Rosnąca popularność tego typu usług powoduje, że coraz częściej stają się one celem cyberprzestępców.
 • LTE: Mobilny internet w Polsce będzie dziurawy?

  LTE: Mobilny internet w Polsce będzie dziurawy?

  Aukcja LTE trwa już półtora miesiąca, ale pytani przez PAP eksperci są podzieleni w ocenie jej potencjalnych skutków. Przewodniczący działającej przy Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji Rady Ds. Cyfryzacji (RDC), Igor Ostrowski uważa, że z perspektywy Europejskiej Agendy Cyfrowej - chodzi o zapewnienie dostępu do szybkiego internetu o przepustowości 30 MB/s na terenie całego kraju, i 100 MB/s dla połowy gospodarstw domowych do 2020 r. nie gwarantuje najkorzystniejszego rozstrzygnięcia.
 • Pełny serwis na jednym rachunku

  Pełny serwis na jednym rachunku

  Telefon, internet, telewizja, płatności bezgotówkowe, monitoring, obsługa urządzeń RTV i AGD, dostawa prądu - to wszystko można będzie niedługo mieć, kupując pakiet usług od jednego operatora.
 • Brazylia wkrótce z superszybkim internetem na terenie całego kraju

  Brazylia wkrótce z superszybkim internetem na terenie całego kraju

  Francusko-włoska grupa Thales Alenia Space (TAS) ogłosiła we wtorek, że wygrała wart 300 mln euro kontrakt na budowę satelity na potrzeby rozwijającego się brazylijskiego programu kosmicznego.
 • Aktywni użytkownicy mobilnego internetu zdominowali sieci komórkowe

  Aktywni użytkownicy mobilnego internetu zdominowali sieci komórkowe

  - Już blisko 65 proc. użytkowników technologii mobilnych w krajach rozwiniętych stanowią tzw. heavy users, czyli osoby regularnie korzystające z zaawansowanych usług sieciowych – wynika z badania zaprezentowanego przez firmę Nokia Siemens Networks. ​Oznacza to, że liczba osób chętnie korzystających z rozwiązań mobilnych, takich jak poczta elektroniczna czy nawigacja GPS wzrosła w ubiegłym roku o prawie 20 procent.
 • UKE: Kto oferuje najtańszy internet mobilny w Polsce?

  UKE: Kto oferuje najtańszy internet mobilny w Polsce?

  Urząd Komunikacji Elektronicznej przygotował bardzo ciekawą analizę cen usług mobilnego internetu w Polsce, w oparciu o kalkulację średniego miesięcznego kosztu ponoszonego przez użytkownika końcowego oraz wynikającą z tego rzeczywistą cenę 1 GB transferu danych. Kto w Polsce ma najlepszą ofertę?
 • Rozstrzygnięto przetarg na pasmo 1800 MHz

  Rozstrzygnięto przetarg na pasmo 1800 MHz

  Prezes UKE rozstrzygnął przetarg na rezerwację częstotliwości z pasma 1800 MHz dla świadczenia mobilnych usług szybkiego Internetu. Najwyżej ocenione zostały oferty P4 (właściciel sieci Play). i Polskiej Telefonii Cyfrowej (właściciel sieci T-Mobile). W ciągu 2 lat przynajmniej połowa nowych nadajników ma powstać na terenach wsi i małych miast.
 • Oferta Play Online na Wspólny internet

  Oferta Play Online na Wspólny internet

  Rozdzielenie jednej oferty na kilka kart SIM - to jeden z najważniejszych elementów premierowej oferty sieci Play.
 • Internet Plus LTE - testujemy modem

  Internet Plus LTE - testujemy modem

  Testujemy mobilny internet LTE oferowany przez sieć Plus.