mobility

Artykuły - Mobility (8)

 • E-hulajnogi i usługa hive debiutują w Warszawie

  E-hulajnogi i usługa hive debiutują w Warszawie

  Elektryczne hulajnogi Lime mają konkurenta. W Warszawie oficjalnie debiutuje hive, czyli e-hulajnogi na minuty. Firma udostępni 400 elektrycznych hulajnóg, które mają stać się częścią miejskiego ekosystemu.
 • Inwestycje infrastrukturalne - nowe otwarcie (kolej)

  Inwestycje infrastrukturalne - nowe otwarcie (kolej)

  Za dalszym rozwojem kolei bezpiecznej, wygodnej i szybkiej, a po 2020 roku Kolei Dużych Prędkości, opowiadał się podczas EKG w Katowicach Krzysztof Celiński, dyrektor branży Mobility Siemens. Dyrektor Celiński uczestniczył w panelu dyskusyjnym "Inwestycje infrastrukturalne - nowe otwarcie (kolej)".
 • Warszawa stolicą nowych technologii - Mobility Reseller Days

  Warszawa stolicą nowych technologii - Mobility Reseller Days

  Już za miesiąc Warszawa po raz drugi stanie się stolicą nowych technologii. 7 i 8 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się międzynarodowe spotkanie zarówno branży jak i miłośników nowych technologii - Mobility Reseller Days 2015. Swoje produkty i usługi zaprezentują firmy z branży IT i Telko z Europy Centralnej i Wschodniej, a w tym roku także z Chin. Udział w MRD jest bezpłatny - wystarczy zarejestrować się na stronie www.mobilityresellerdays.pl
 • Action po raz trzeci "Dystrybutorem Roku" według Mobility Trends 2014

  Podczas prestiżowej Gali Mobility Trends 2014 rozdane zostały nagrody dla firm, które w swojej działalności wyróżniają się najlepszymi usługami i produktami w branży nowoczesnych technologii. Action SA już po raz trzeci uzyskała tytuł Dystrybutora Roku. Statuetkę "Złotego Bella" przyznano spółce m.in. za systematyczną rozbudowę sieci dystrybucji, kontakt z klientem i wspieranie działań producentów.
 • Komisja Europejska chce ukrócić wojny patentowe o smartfony

  Komisja Europejska chce ukrócić wojny patentowe o smartfony

  KE chce ukrócić wojny na patenty między producentami smartfonów. We wtorek oceniła, że starania Motoroli Mobility przed niemieckim sądem o zakaz patentowy dla Apple'a stanowi nadużycie dominującej pozycji na rynku, na co nie pozwalają przepisy antymonopolowe UE.
 • Google sprzedaje Motorolę Mobility chińskiemu Lenovo

  Google sprzedaje Motorolę Mobility chińskiemu Lenovo

  Google sprzedaje Motorolę Mobility chińskiemu koncernowi Lenovo. Amerykański gigant internetowy potwierdził oficjalnie w środę, że Chińczycy zapłacą za Motorolę 2,91 mld dolarów w gotówce i akcjach.
 • KE: Motorola Mobility mogła naruszyć unijne przepisy antymonopolowe

  KE: Motorola Mobility mogła naruszyć unijne przepisy antymonopolowe

  Motorola Mobility, należąca do Google firma produkująca telefony komórkowe, mogła naruszyć unijne przepisy antymonopolowe - uznała Komisja Europejska. KE podejrzewa, że firma mogła w Niemczech blokować Apple dostęp do licencji na swoje podstawowe patenty.
 • Gigant właśnie pożera kolejną ofiarę za 12,5 miliarda

  Gigant właśnie pożera kolejną ofiarę za 12,5 miliarda

  Google Inc. jest bliski przejęcia za 12,5 mld dolarów producenta telefonów komórkowych i dekoderów telewizji kablowej - Motorola Mobility Holdings Inc. Jest już zgoda amerykańskiego i unijnego nadzoru nad rynkiem. Brakuje jeszcze takich dokumentów z Chin, Tajwanu i Izraela.