Mobile World Congress

Artykuły - Mobile World Congress (45)

 • Targi MWC 2020 zostały odwołane

  Targi MWC 2020 zostały odwołane

  Najważniejsze na świecie targi związane z technologiami mobilnymi - Mobile World Congress w Barcelonie - zostały odwołane. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest obawa przed koronawirusem.
 • MWC 2012 w Barcelonie - podsumowanie

  MWC 2012 w Barcelonie - podsumowanie

  Jak wyglądały targi MWC w 2012 roku? Zapraszamy do sprawdzenia naszego podsumowania.
 • Spacer po stoisku LG na MWC 2012

  Spacer po stoisku LG na MWC 2012

  Na tegoroczne targi Mobile World Congress firma LG zabrała kilka interesujących urządzeń mobilnych. Wśród nowych konstrukcji koreańskiego giganta znalazły się high-endowe smartfony oraz słuchawki przeznaczonych dla niewymagających konsumentów.
 • Spacer po stoisku Samsunga na MWC 2012

  Spacer po stoisku Samsunga na MWC 2012

  Na targach Mobile World Congress 2012 Samsung miał jedno z największych i najgęściej wypełnionych zwiedzającymi stoisk. Dla postronnych obserwatorów może być to sporym zaskoczeniem, bowiem południowokoreański gigant w Barcelonie nie pokazał niczego rewolucyjnego.
 • Seria One, czyli HTC wraca do korzeni

  Seria One, czyli HTC wraca do korzeni

  HTC One to seria smartfonów, która podczas targów Mobile World Congress 2012 cieszyła się wyjątkowo dużym zainteresowaniem odwiedzających. Mnie udało się sprawdzić o co tyle hałasu.
 • ViewPad E70 i E100 - tanie tablety Viewsonic

  ViewPad E70 i E100 - tanie tablety Viewsonic

  Viewsonic w trakcie targów Mobile World Congress zaprezentował trzy nowe smartfony. Producent przygotował także coś dla osób, które są zainteresowane tabletami z niższej półki.
 • E369 - najmniejszy na świecie modem od Huawei

  E369 - najmniejszy na świecie modem od Huawei

  Huawei zaprezentował podczas targów Mobile World Congress 2012 najmniejszy modem USB na świecie - Huawei E369.
 • Emporia wprowadza usługę mHealth

  Emporia wprowadza usługę mHealth

  Emporia wprowadza do swoich telefonów funkcję mHelath. Taką informację usłyszeliśmy na trwających w Barcelonie targach Mobile World Congress 2012. W jaki sposób pomoże ona chronić zdrowie i życie osób starszych?
 • Panasonic Eluga Power - wodoszczelny i z najwyższej półki

  Panasonic Eluga Power - wodoszczelny i z najwyższej półki

  Jeszcze przed Mobile World Congress 2012 Panasonic zaprezentował Elugę - smartfona działającego pod kontrolą system Android. W Barcelonie na japońskim stoisku pojawiło się coś jeszcze. Mowa o 5-calowym Eluga Power, który jest jedną z najciekawszych premier tegorocznych targów.
 • Asus Eee Padfone urywa głowę. Dosłownie.

  Asus Eee Padfone urywa głowę. Dosłownie.

  Na targach Mobile World Congress 2012 w Barcelonie Asus pokazał oryginalną hybrydę smartfona, tabletu i netbooka. Jakie są moje pierwsze wrażenia z jego funkcjonowania?

Filmy - Mobile World Congress (1)

 • Telefony jutra - MWC 2012

  Relacja z największych na świecie targów telekomunikacyjnych - Mobile World Congress w Barcelonie. Jak będzie wyglądać smartfony w najbliższych latach?