Mobile Trends Conference

Artykuły - Mobile Trends Conference (4)

 • Mobile Trends Conference 2018 już za nami! Sprawdź, jak było tym razem

  Mobile Trends Conference 2018 już za nami! Sprawdź, jak było tym razem

  Konferencja Mobile Trends to miejsce spotkań ekspertów i pasjonatów branży mobilnej. W tym roku odbyła się już po raz siódmy. 1-2 marca w Krakowie zgromadziła prawie 400 uczestników i ponad 20 prelegentów z całej Polski.
 • Zobacz najlepsze projekty w branży mobile 2016 roku! Mobile Trends Conference & Awards już w marcu!

  Zobacz najlepsze projekty w branży mobile 2016 roku! Mobile Trends Conference & Awards już w marcu!

  Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży mobile, czy też po prostu jesteś pasjonatem nowych technologii, koniecznie bądź w Krakowie w dniach 8-10 marca 2017 r. W tych dniach odbędzie się Mobile Trends Conference 2017, największa konferencja branżowa w Polsce. 8 marca natomiast prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards powędrują do najlepszych projektów mobilnych minionego roku!
 • Poznaliśmy nominacje do Mobile Trends Awards 2013!

  Poznaliśmy nominacje do Mobile Trends Awards 2013!

  Wielkimi krokami zbliża się III edycja Mobile Trends Conference, a wraz z nią uroczysta gala wręczenia nagród dla branży mobilnej - Mobile Trends Awards. 16 stycznia 2014 roku zostaną wyróżnione najlepsze kampanie i realizacje mijającego roku. Galę MTA swoim Patronatem Honorowym objął Marszałek Województwa Małopolskiego - Pan Marak Sowa.
 • Mobile Trends Conference - Kraków stolicą mobile

  Mobile Trends Conference - Kraków stolicą mobile

  Już 21-22 lutego 2013 w Krakowie odbędzie się niepowtarzalne wydarzenie dla każdego mobile-freaka – druga edycja międzynarodowej Mobile Trends Conference, której agenda zapowiada się naprawdę imponująco. Podczas dwóch dni wykładowych (Business i Development Day) zostaną zaprezentowane aż 22 prelekcje o szeroko pojętej tematyce mobile. Swoja wiedzę w tym temacie zaprezentują liderzy tej branży z Polski jak i zagranicy.