Mobil

Artykuły - Mobil (277)

 • Wystartował Virgin Mobile Polska

  Wystartował Virgin Mobile Polska

  22 sierpnia 2012 r. działalność rozpoczął nowy operator komórkowy - Virgin Mobile Polska. Kolejny gracz na rynku mobilnym to tak zwany operator wirtualny (MVNO), który działa w oparciu o infrastrukturę innych sieci (Play i Orange - w tym przypadku). W 3 lata chce zdobyć 1 mln klientów.
 • Operator Virgin Mobile pojawi się w Polsce

  Operator Virgin Mobile pojawi się w Polsce

  Jeszcze tego lata w Polsce pojawi się nowy operator - Virgin Mobile, którego właścicielem jest ekscentryczny miliarder sir Richard Branson.
 • Mobil Delvac Strong Traker 2012

  Mobil Delvac Strong Traker 2012

  Rozpoczyna się trzecia edycja najbardziej prestiżowego turnieju w siłowaniu się na rękę dla trakerów – Mobil Delvac Strong Traker. Pierwsze walki odbyły się w Bydgoszczy podczas imprezy Truck & Bus Show Poland. Kierowcy rywalizowali z maszyną lub innym zawodnikiem. Najlepsi otrzymali puchary oraz atrakcyjne nagrody.
 • Twoje nazwisko na bolidzie Vodafone McLaren Mercedes? Taką szansę daje Mobil 1 Racing Academy.

  Twoje nazwisko na bolidzie Vodafone McLaren Mercedes? Taką szansę daje Mobil 1 Racing Academy.

  Początek tegorocznego sezonu Formuły 1 był bardzo emocjonujący. Ekipa Mobil 1 zadbała o przedłużenie gorącej atmosfery na torze i przygotowała nową grę internetową. W Mobil 1 Racing Academy gracze przechodzą poprzez wszystkie etapy kariery mistrzów kierownicy. Nazwiska najlepszych graczy pojawią się na bolidzie Lewisa Hamiltona i samochodzie Tonyego Stewarta podczas jesiennych wyścigów F1 oraz serii NASCAR.
 • Mobil 1 Track Challenge – ścigaj się z kierowcami F1 i serii NASCAR

  Nowa odsłona jednej z najlepszych gier internetowych 2010 roku!
 • T-Mobile Ekstraklasa: Lech podejmuje Śląsk, ostatni dzwonek dla Cracovii

  T-Mobile Ekstraklasa: Lech podejmuje Śląsk, ostatni dzwonek dla Cracovii

  Drugi raz od powrotu do Polski przeciwko sobie zagrają bliźniacy Michał (Legia Warszawa) i Marcin Żewłakowowie (PGE GKS Bełchatów). W 23. kolejce piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy emocji nie powinno zabraknąć też w Chorzowie, Poznaniu, Kielcach i Łodzi.
 • Nowa telefonia komórkowa w Polsce - MTV Mobile

  Nowa telefonia komórkowa w Polsce - MTV Mobile

  Grupa medialna Viacom International Media Networks oraz Polska Telefonia Cyfrowa S. A. rozpoczynają współpracę. Już 29 marca do sprzedaży w Polsce trafi nowa oferta telefonii komórkowej - MTV Mobile powered by T-Mobile, skierowana do młodych ludzi.
 • Kulczyk Oil konsekwentnie buduje wartość

  Kulczyk Oil Ventures konsekwentnie buduje wartość dla swoich akcjonariuszy. Od momentu przejęcia udziałów w ukraińskim KUB-Gasie, kwartalne przychody Spółki wzrosły dwunastokrotnie, do 14,3 mln USD. W tym czasie KOV wypracował prawie 36 mln USD przychodu, a zysk operacyjny (netback) wzrósł w ostatnim roku o 430 proc. do 6,39 USD za 1000 stóp sześciennych gazu.
 • Norton Mobile Security dla smartfonów Samsung Galaxy

  Norton Mobile Security dla smartfonów Samsung Galaxy

  Symantec, producent oprogramowania Norton, poinformował, że Samsung udostępnił aplikację Norton Mobile Security użytkownikom wybranych smartfonów z systemem operacyjnym Android. Co to dla nas oznacza?
 • T-Mobile Ekstraklasa: Legia Warszawa - Polonia Warszawa 0-0

  T-Mobile Ekstraklasa: Legia Warszawa - Polonia Warszawa 0-0

  Po bardzo słabym meczu na Pepsi Arena liderująca T-Mobile Ekstraklasie Legia Warszawa bezbramkowo zremisowała z Polonią Warszawa. Derby stolicy rozczarowały licznie zgromadzoną na trybunach publiczność.

Filmy - Mobil (1)

 • Targi samochodowe w Lipsku

  Paweł Rygas, reporter Interia.TV, odwiedził Lipsk, gdzie odbywa się właśnie 17 edycja targów samochodowych Auto Mobil International.