Mo Farah

Artykuły - Mo Farah (51)

 • Tokio. Mo Farah nie zdobył kwalifikacji w Birmingham

  Tokio. Mo Farah nie zdobył kwalifikacji w Birmingham

  Czterokrotny mistrz olimpijski Mo Farah nie zdołał uzyskać minimum olimpijskiego w biegu na 10 000 m na stadionie uniwersyteckim w Birmingham w zawodach lekkoatletycznych, które były próbą olimpijską dla biegaczy brytyjskich. Zabrakło mu 22 sekund.
 • Tokio 2020. Mo Farah będzie walczył w czerwcu w Birmingham o kwalifikację

  Tokio 2020. Mo Farah będzie walczył w czerwcu w Birmingham o kwalifikację

  Czterokrotny mistrz olimpijski Brytyjczyk Mo Farah będzie walczył 5 czerwca na stadionie uniwersyteckim w Birmingham o kwalifikację olimpijską, czyli uzyskanie minimum w biegu na 10 000 m. Po raz ostatni stratował na tym dystansie podczas mistrzostw świata w Londynie w 2017 r.
 • Tokio 2020. Mo Farah: Myślę, że igrzyska odbędą się

  Tokio 2020. Mo Farah: Myślę, że igrzyska odbędą się

  Czterokrotny mistrz olimpijski Brytyjczyk Mo Farah, mimo pojawiających się informacji o możliwości odwołania po raz kolejny igrzysk w Tokio, jest zdania, że w tym roku rywalizacja olimpijska odbędzie się. "Myślę, że igrzyska zostaną przeprowadzone" - powiedział.
 • ​Tokio. Związek zaniepokojny udziałem Mo Faraha w reality show

  ​Tokio. Związek zaniepokojny udziałem Mo Faraha w reality show

  Czterokrotny mistrz olimpijski na średnich dystansach Mo Farah postanowił wziąć udział w reality show, co nie podoba się władzom brytyjskiego związku lekkiej atletyki. Jeden z najlepszych biegaczy ostatnich lat chce zostać... "królem dżungli".
 • Ogromne wynagrodzenie za udział w reality show

  Ogromne wynagrodzenie za udział w reality show

  Czterokrotny mistrz olimpijski Brytyjczyk Mo Farah wystąpi po raz pierwszy w karierze w telewizyjnym reality show. Według angielskich mediów słynny biegacz miał zainkasować rekordowe wynagrodzenie za udział - 300 tys. funtów.
 • ​Ogromne wynagrodzenie Mo Faraha za udział w brytyjskim reality show

  ​Ogromne wynagrodzenie Mo Faraha za udział w brytyjskim reality show

  Czterokrotny mistrz olimpijski Brytyjczyk Mo Farah wystąpi po raz pierwszy w karierze w telewizyjnym reality show. Według angielskich mediów słynny biegacz miał zainkasować rekordowe wynagrodzenie za udział - 300 tys. funtów.
 • Lekkoatletyka. Ratyfikowano trzy rekordy świata

  Lekkoatletyka. Ratyfikowano trzy rekordy świata

  Światowa Lekkoatletyka ratyfikowała rekordy świata w półmaratonie oraz w biegu godzinnym. Mo Farah, Sifan Hassan i Peres Jepchirchir mogą czuć się oficjalnymi rekordzistami świata na swoich dystansach.
 • ​Maraton w Londynie. Mo Farah w roli "zająca"

  ​Maraton w Londynie. Mo Farah w roli "zająca"

  Podczas zaplanowanego na 4 października maratonu w Londynie jednym z pacemakerów będzie czterokrotny mistrz olimpijski Brytyjczyk Mo Farah. "Jestem w dobrej formie i pasuje to do mojego planu treningowego" - powiedział 37-letni biegacz.
 • Tokio 2020. Mo Farah: Przełożenie igrzysk może mi pomóc

  Tokio 2020. Mo Farah: Przełożenie igrzysk może mi pomóc

  Jeden z najwybitniejszych biegaczy ostatnich lat Mo Farah uważa, że przełożenie igrzysk w Tokio o rok może mu pomóc w zdobyciu kolejnego złotego medalu olimpijskiego w biegu na 10 000 m. - Dostałem w prezencie kilka dodatkowych miesięcy treningu - skomentował.
 • Lekkoatletyka. Mo Farah kontra L-karnityna

  Lekkoatletyka. Mo Farah kontra L-karnityna

  Brytyjski lekkoatleta Mo Farah przyznał się do przyjmowania L-karnityny przed maratonem w Londynie w 2014 roku. Nowe światło sprawie rzuciło dochodzenie "Panoramy" BBC. Wcześniej biegacz zaprzeczał stosowaniu wlewu.