MMA

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
MALKOWSKI (Spółka NewConnect) ,

Artykuły - MMA (21)

 • MMA. Najman ogłosił start przygotowań do pożegnalnej walki

  MMA. Najman ogłosił start przygotowań do pożegnalnej walki

  Koniec domysłów. Marcin Najman zakomunikował, że weźmie udział w gali Fame MMA 7, którą zaplanowano wstępnie na 22 sierpnia. Były pięściarz stoczy na niej pożegnalną walkę.
 • MMA: Najman stawia Adamkowi ultimatum

  MMA: Najman stawia Adamkowi ultimatum

  Wirtualne starcie między Marcinem Najmanem a Tomaszem Adamkiem trwa w najlepsze. Dwaj byli bokserzy wymieniają ciosy za pośrednictwem mediów tradycyjnych i społecznościowych. Ku uciesze licznych obserwatorów, każde uderzenie sięga celu.
 • MMA. Karolina Kowalkiewicz: Niedługo wychodzę za mąż

  MMA. Karolina Kowalkiewicz: Niedługo wychodzę za mąż

  To były obrazki jak z horroru. Na początku marca Karolina Kowalkiewicz przeszła operację oka, które zapadło się do zatoki szczękowej i trzeba je było wyciągać z powstałej szczeliny. To efekt brutalnej walki z Xiaonan Yan. Chinka złamała polskiej zawodniczce kość oczodołu, co mogło się zakończyć nawet częściową utratą wzroku.
 • ​MMA. Mamed Chalidow: Wszystko było pisane ręką Boga

  ​MMA. Mamed Chalidow: Wszystko było pisane ręką Boga

  - Depresja mnie przygniatała. Godzinę czułem się dobrze, a przez resztę dnia miałem siekierę w głowie. Pojawili się wokół mnie nieodpowiedni ludzie i dałem się wtedy oszukać - opowiada Mamed Chalidow w rozmowie z Interią.
 • MMA. Bartosiński i Romanowski w finale turnieju "Tylko Jeden"

  MMA. Bartosiński i Romanowski w finale turnieju "Tylko Jeden"

  Adrian Bartosiński i Tomasz Romanowski wygrali półfinałowe pojedynki w ramach programu "Tylko Jeden", w którym nagrodą jest podpisanie kontraktu z największą w kraju organizacją mieszanych sztuk walki, czyli KSW.
 • MMA. Adamek odrzucił wyzwanie Najmana

  MMA. Adamek odrzucił wyzwanie Najmana

  Tomasz Adamek nie przyjął wyzwania Marcina Najmana i nie wejdzie z nim do klatki MMA. - Nie interesuje mnie walka z nim, bo to nie jest sportowiec, tylko zwykły klaun, który szkodzi polskiemu sportowi – tłumaczy na łamach „Faktu”.
 • MMA. Kowalkiewicz: Wygrywam dwie walki i odchodzę

  MMA. Kowalkiewicz: Wygrywam dwie walki i odchodzę

  W lutym, podczas gali UFC w Auckland, Karolina Kowalkiewicz doznała drastycznej kontuzji oka. To efekt ciosu, jaki już w pierwszej minucie walki wyprowadziła chińska rywalka - Yan Xiaonan. Koniec kariery? Nic z tych rzeczy.
 • MMA. Trener Najmana: Jestem na niego wku...

  MMA. Trener Najmana: Jestem na niego wku...

  Nie milkną echa sobotniej walki Marcina Najmana na gali Fame 6 MMA. 41-latek przegrał już w 1. rundzie z kulturystą Piotrem „Bestią” Piechowiakiem. - Całe przygotowania poszły w d... - ocenił jego trener, Damian Herczyk.
 • MMA. Jon Jones aresztowany. Był nietrzeźwy i miał przy sobie broń

  MMA. Jon Jones aresztowany. Był nietrzeźwy i miał przy sobie broń

  Wielki gwiazdor federacji UFC znów w tarapatach. Mistrz wagi półciężkiej Jon Jones został aresztowany. Policjanci zatrzymali sportowca pod zarzutem prowadzenia auta pod wpływem alkoholu, a w samochodzie znajdowała się broń. Z problemów 32-letniego Amerykanina ostro zadrwił aspirujący do pojedynku z gigantem, Jan Błachowicz.
 • MMA. Marcin Najman chce pomóc Gollobowi

  MMA. Marcin Najman chce pomóc Gollobowi

  Marcin Najman nie zapomina o swoim idolu z dzieciństwa, Tomaszu Gollobie. W mediach społecznościowych prowadzi licytację, z której dochód przeznaczony zostanie na pomoc sparaliżowanemu po wypadku żużlowcowi. Zadeklarowana kwota sięga już 5000 złotych.

Filmy - MMA (55)