mls

Artykuły - Mls (245)

 • MLS. Mecz FC Dallas przełożony

  MLS. Mecz FC Dallas przełożony

  FC Dallas nie wznowi sezonu czwartkowym meczem z Vancouver Whitecaps. Po tym jak sześciu piłkarzy tego klubu miało pozytywny wynik testu na koronawirusa władze amerykańsko-kanadyjskiej ligi MLS zdecydowały o przełożeniu spotkania na czas nieokreślony.
 • MLS. Polski sędzia Robert Sibiga: Jesteśmy zamknięci niczym w “bańce”

  MLS. Polski sędzia Robert Sibiga: Jesteśmy zamknięci niczym w “bańce”

  Sędzia amerykańsko-kanadyjskiej Major League Soccer (MLS) Robert Sibiga przyznał, że wszyscy uczestnicy rozpoczynającego się 8 lipca w Orlando turnieju są zamknięci niczym w wirtualnej bańce. “To surrealistyczne” – powiedział arbiter piłkarski.
 • MLS. Cztery kolejne przypadki zakażenia koronawirusem

  MLS. Cztery kolejne przypadki zakażenia koronawirusem

  Amerykańsko-kanadyjska Major League Soccer (MLS) poinformowała o czterech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem wśród piłkarzy. Poprzednie dane dotyczyły 20 zawodników i sześciu członków drużyn. Rozgrywki mają być wznowione 8 lipca w ośrodku w Orlando.
 • Liga MLS. Wznowienie rozgrywek 8 lipca

  Liga MLS. Wznowienie rozgrywek 8 lipca

  Amerykańsko-kanadyjska Major League Soccer (MLS) ogłosiła, że wznowienie przerwanych z powodu koronawirusa rozgrywek nastąpi 8 lipca. Mecze bez udziału publiczności będą się odbywać w ośrodku Disney World w Orlando.
 • Liga MLS. Osiągnięto porozumienie ze związkiem zawodowym piłkarzy

  Liga MLS. Osiągnięto porozumienie ze związkiem zawodowym piłkarzy

  Amerykańska liga MLS, w której występuje kilku Polaków, osiągnęła porozumienie ze związkiem zawodowym piłkarzy w sprawie wynagrodzeń i wznowienia sezonu po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Podpisana umowa obowiązuje do 2025 roku.
 • MLS. Tegoroczny Mecz Gwiazd odwołany z powodu koronawirusa

  MLS. Tegoroczny Mecz Gwiazd odwołany z powodu koronawirusa

  Tegoroczny Mecz Gwiazd piłkarskiej ligi MLS, który miał odbyć się 29 lipca w Los Angeles, został odwołany - poinformowały władze amerykańsko-kanadyjskich rozgrywek. Przyczyną jest pandemia koronawirusa.
 • Sezon MLS zostanie dokończony w Orlando

  Sezon MLS zostanie dokończony w Orlando

  Amerykańska liga MLS, w której występuje pięciu polskich piłkarzy, przerwany obecnie sezon ma rozgrywać w Orlando - poinformował dziennik "The Washington Post". Drużyny mają przez kilka miesięcy mieszkać w tym samym miejscu nieopodal Disney World.
 • MLS. 6 maja początek indywidualnych treningów w klubach

  MLS. 6 maja początek indywidualnych treningów w klubach

  Piłkarze amerykańskich i kanadyjskich zespołów Major League Soccer mogą wznowić 6 maja indywidualne treningi - poinformowały władze ligi MLS. W składach drużyn jest pięciu Polaków: Kacper Przybyłko, Przemysław Frankowski, Adam Buksa, Jarosław Niezgoda oraz Przemysław Tytoń.
 • Primera Division. Bale: Gra w MLS? Jestem zainteresowany

  Primera Division. Bale: Gra w MLS? Jestem zainteresowany

  Od długiego już czas trwają dywagacje, czy i kiedy Gareth Bale opuści Real Madryt. Teraz Walijczyk sam wypowiedział się na swojej przyszłości, twierdząc że interesuje go gra w amerykańskiej MLS.
 • MLS. Wznowienie rozgrywek nie nastąpi przed 8 czerwca

  MLS. Wznowienie rozgrywek nie nastąpi przed 8 czerwca

  Władze amerykańskiej ligi piłkarskiej MLS ogłosiły, że sezon nie zostanie wznowiony co najmniej do 8 czerwca z powodu pandemii koronawirusa. Pierwotnie zakładano, że zawodnicy mogliby wrócić na boiska już 8 maja.

Filmy - Mls (19)