młotek

Artykuły - Młotek (70)

 • Pierwsza grecka wyspa idzie pod młotek

  Pierwsza grecka wyspa idzie pod młotek

  - Grecka wysepka na północy Morza Egejskiego trafi we wrześniu pod młotek. Będzie ona pierwszą wystawioną na aukcję grecką wyspą - poinformował w środę organizator aukcji, mający siedzibę w Salonikach.
 • Z "młotkiem" na reklamy

  Z "młotkiem" na reklamy

  Rynek reklam online to wciąż dynamicznie rozwijający się segment działalności w sieci. Bicie kolejnych rekordów, zarówno jeśli chodzi o wydatki, jak i przychody, nikogo już nie dziwi. Tym bardziej, że reklamodawcy nie muszą już błądzić w ciemności i emitować reklam na zasadzie prób i błędów. Dziś mogą precyzyjnie określić dla kogo, kiedy, gdzie i za ile wyświetlą swój komunikat - wszystko dzięki RTB - systemowi, który ma szansę zrewolucjonizować podejście do rynku reklam online.
 • Nieruchomości idą pod młotek

  Nieruchomości idą pod młotek

  Komornikom przybywa pracy. Wprawdzie zdecydowana większość wystawionych na licytację nieruchomości wciąż należy do osób fizycznych, ale wraz z rosnącym problemem zatorów płatniczych i zwiększającą się liczbą bankructw firm przybywa egzekucji z majątku przedsiębiorców. W 2011 r. komornicy zajęli 157,2 tys. nieruchomości, a w 2012 r. już 184,1 tys. Liczba zajętych w tym czasie ruchomości spadła z 229,9 tys. do 199,8 tys.
 • Akcje banków idą pod młotek

  Patrząc na rynki z szerokiej perspektywy, widzimy z jednej strony czekanie na spadkową korektę, z drugiej nieustające rekordy na Wall Street. Na naszym podwórku mamy czekanie na koniec spadkowej korekty i nowe rekordy oraz wyprzedaż papierów banków przez ich wiodących akcjonariuszy.
 • Sztandar polskiej gospodarki pod młotek

  Sztandar polskiej gospodarki pod młotek

  Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie idzie pod młotek. Nie tak jak deklarował obecny rząd - za grube miliardy i do największych graczy. Skarb Państwa chce mieć kontrolę nad spółką. Liczy jednak, że ze sprzedaży sztandaru polskiej gospodarki zasili kulejący budżet. Tylko czy do tego potrzebowaliśmy giełdy?
 • Kolekcja Hoppera pod młotek!

  Kolekcja Hoppera pod młotek!

  Kolekcja zmarłego w maju na raka Dennisa Hoppera zostanie wystawione na aukcji w Nowym Jorku. Zysk z jej sprzedaży ma wynieść 13 milionów dolarów.
 • 64 proc. akcji pójdzie pod młotek!

  Zmiany w statucie GPW, które ma uchwalić w piątek WZA spółki, mają zabezpieczyć giełdę przed niekontrolowanym przejęciem oraz zapewnić Skarbowi Państwa podejmowanie kluczowych decyzji ws. strategii i rozwoju GPW - uważa wiceminister skarbu Joanna Schmid.
 • Rządowe wille pod młotek

  Rządowe wille pod młotek

  1-2 mld zł oszczędności rocznie ma przynieść likwidacja rządowych ośrodków szkoleniowo-wypoczynkowych i przekształcenia gospodarstw pomocniczych - informuje "Rzeczpospolita".
 • Stocznie znów pod młotek

  Rok po katarskiej porażce, rząd znowu będzie próbował sprzedać stocznie w Gdyni i w Szczecinie. Najwcześniej w lipcu możliwe są kolejne przetargi. Dziś zgodę na ich rozpisanie wydała Komisja Europejska.
 • "Wiedza Powszechna" pod młotek

  31 maja odbędzie się aukcja 85 proc. udziałów warszawskiego Wydawnictwa "Wiedza Powszechna" - poinformował resort skarbu. Zgłoszenia do udziału w licytacji inwestorzy mogą składać w MSP do 26 maja.

Filmy - Młotek (2)

 • Z młotkiem na konsolę

  Z taką dziewczyną lepiej nie zadzierać! Nie spodobało jej się, że jej facet wyleguje się na kanapie i gra, więc chwyciła za młotek... Zobaczcie, jak to się skończyło!
 • Co ma młotek do wyszukiwarki?

  Paulo Coelho: Internet to medium, które staje się coraz bardziej demokratyczne. Służy do tego, by łączyć ludzi, by stawiać pytania.