młody wygląd

Artykuły - Młody wygląd (13)

 • Internauci wpatrują się w jej zdjęcie. Nie mogą uwierzyć

  Internauci wpatrują się w jej zdjęcie. Nie mogą uwierzyć

  Liza Gulyaewa od dawna była uważana przez swoich obserwatorów za ideał. 24-letnia gwiazda internetu ostatnio doczekała się jednak poważnej konkurencji ze strony… własnej mamy. Przepiękna kobieta zupełnie nie wygląda na swój wiek. A ile lat ma naprawdę?
 • Eliksir młodości dla mężczyzn?

  Eliksir młodości dla mężczyzn?

  Mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet niechętnie wklepują w siebie tony kremów, serum i balsamów. Dlatego koncerny kosmetyczne, myśląc o produktach dla mężczyzn, muszą zamknąć jak najwięcej składników w jednym słoiczku.
 • Sposób na młody wygląd

  Sposób na młody wygląd

  Niemieccy psycholodzy odkryli sekret młodości. Nie są nim operacje plastyczne, ani kosmetyczne zabiegi, ale zmiana towarzystwa w jakim przebywa człowiek.
 • Prezenter na siłowni

  Prezenter na siłowni

  Jak dobrze wyglądać po 40. Krzysztofa Ibisza to poradnik dla mężczyzn, którzy chcą zachować sprawność i młody wygląd.
 • Młody wygląd = dłuższe życie

  Młody wygląd = dłuższe życie

  Osoby z młodzieńczymi twarzami z większym prawdopodobieństwem żyją dłużej niż te, które wydają się starsze, niż w rzeczywistości są.
 • Trening na dobre samopoczucie

  Trening na dobre samopoczucie

  Młody wygląd i sprawność fizyczna oraz dobre samopoczucie - takie cele stawia przed sobą coraz więcej kobiet. Czerpiąc z zachodnich wzorców zdrowego trybu życia i nawyku dbania o własne zdrowie, stosują zróżnicowane i zbilansowane diety oraz programy ćwiczeń dostosowane do swoich potrzeb.
 • Kultura ciała - między pogardą a ubóstwieniem

  Kultura ciała - między pogardą a ubóstwieniem

  Jednym z elementów współczesnej kultury jest kult ciała. Zalewani jesteśmy reklamami zapewniającymi, że proponowane specyfiki zagwarantują witalność, młody wygląd i urodę. Jak przysłowiowe grzyby po deszczu wyrastają coraz to nowe salony urody, kluby fitness czy ośrodki SPA oferujące kompleksową odnowę biologiczną.
 • Wygląd mi przeszkadza

  Wygląd mi przeszkadza

  Wiele kobiet oddałoby wszystko żeby młodziej wyglądać. Tymczasem Demi Moore jest niezadowolona i uważa, że młody wygląd jej przeszkadza.