młodość

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Młodość (tytuł filmu (Youth) 2015, reż. Paolo Sorrentino) ,

Artykuły - Młodość (58)

Filmy - Młodość (4)

 • Jedzenie, które odbiera ciału młodość

  Mówi się, że „Jesteś tym, co jesz”. W tym stwierdzeniu jest wiele prawdy. Jak żywność wpływa na nasz organizm? Gościem w studiu „Dzień Dobry TVN” była dietetyk Hanna Stolińska-Fiedorowicz, która opowiedziała o produktach przyspieszających proces starzenia. Czego powinniśmy unikać? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jaki był papież prywatnie? "Wesoły, pogodny kompan"

  Przyjaciele Karola Wojtyły z tak zwanego "okresu krakowskiego" pamiętają papieża nie tylko jako człowieka, który przyczynił się do upadku komunizmu w Europie Środkowo-Wschodniej i przez ćwierć wieku kierował Kościołem katolickim - ale przede wszystkim wesołego i pogodnego kompana, duchowego przewodnika, doradcę i przyjaciela. Grupa młodych ludzi skupionych wokół biskupa Wojtyły regularnie wyruszała z nim na wycieczki w plener. Podczas wypadów na narty i spływów kajakowych rodziły się wyjątkowe przyjaźnie, które przetrwały lata.
 • Wielkomocarstwowe ambicje Putina

  Urodzony w 1952 roku w Sankt Petersburgu. Ojciec - ślusarz, matka - sanitariuszka. Wychowała go ulica. Swą nieśmiałość chciał przezwyciężyć uprawiając judo. Władimir Putin - od czternastu lat u władzy. Do czego jest zdolny i jak daleko odważy się posunąć w swych wielkomocarstwowych apetytach? Oto krótka analiza dwóch rosyjskich politologów.
 • Znanej aktorki recepta na młodość

  "Strzał w dziesiątkę, czyli 10 lat młodsza w 10 dni" to najnowsza książka Agnieszki Fitkau-Perepeczko. 67-letnia aktorka przez wielu uważana jest za wzór kobiety spełnionej, która nie poddaje się dyktatowi czasu i społecznym konwenansom.