młode

Artykuły - Młode (392)

 • Czy młodzi Polacy przestaną żyć na garnuszku rodziców?

  Czy młodzi Polacy przestaną żyć na garnuszku rodziców?

  Młode pokolenie Polaków bardzo optymistycznie wypowiada się na temat swojej sytuacji finansowej - wynika z Raportu Płatności Konsumenckich 2017 zaprezentowanego przez Intrum Justitia. Ankietowani poniżej 35. roku z optymizmem patrzą w przyszłość i podkreślają, że finansowo radzą sobie lepiej niż ich rodzice.
 • Młodzi z długami

  W Polsce przybywa młodych dłużników. Na liście Krajowego Rejestru Długów widnieje ponad 2300 nieletnich, a ich zaległości wynoszą obecnie 1,4 mln zł. Najmłodsi mają po 14 lat. Jest ich 34.
 • Jarocin Festiwal: Na początek Rytmy Młodych

  Jarocin Festiwal: Na początek Rytmy Młodych

  Koncertem w Jarocińskim Ośrodku Kultury w ramach Konkursu Rytmy Młodych rozpocznie się w czwartek (18 lipca) tegoroczny Jarocin Festiwal!
 • Przyrodnicy: Masowo padają młode bociany na gniazdach

  Przyrodnicy: Masowo padają młode bociany na gniazdach

  W Polsce masowo padają młode bociany na gniazdach. Przyczyny tego zjawiska nie zostały jeszcze wyjaśnione. Ornitolodzy podejrzewają, że jest to związane z warunkami atmosferycznymi - poinformował PAP Krzysztof Gajda z Muzeum Bociana Białego w Kłopocie.
 • "Młodzi i Film": Znamy laureatów

  "Młodzi i Film": Znamy laureatów

  "Zaślepiona" w reżyserii Katarzyny Klimkiewicz zdobyła główną nagrodę zakończonego w sobotę, 29 czerwca, 32. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" 2013.
 • Młodzi filmowcy walczą o "Jantary"

  Młodzi filmowcy walczą o "Jantary"

  32. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" 2013 rozpocznie się w poniedziałek w Koszalinie (Zachodniopomorskie). Impreza potrwa do 29 czerwca. Pokazanych zostanie na niej łącznie 71 konkursowych filmów.
 • Nowak: Program MDM ma pomóc młodym ludziom

  Nowak: Program MDM ma pomóc młodym ludziom

  - Rządowy program "Mieszkanie dla Młodych" (MDM) ma pomóc młodym ludziom w zakupie pierwszego mieszkania na rynku pierwotnym - powiedział w środę szef resortu transportu Sławomir Nowak.
 • Młode pokolenie yuppie rusza w świat zupełnie inaczej

  Młode pokolenie yuppie rusza w świat zupełnie inaczej

  Menedżerowie luksusowych hoteli mają ciężki orzech do zgryzienia. Poduszki do wyboru, złota armatura łazienkowa i obszerne pokoje już nie wystarczą, by przyciągnąć następną generację najbogatszej klienteli. Ci młodzi ludzie nie tylko będą bili na głowę swoich dziadków i rodziców pod względem liczby odbytych zagranicznych podróży - będą też o wiele bardziej wybredni.
 • "Młodzi i Film": 11 filmów do Złotego Jantara

  "Młodzi i Film": 11 filmów do Złotego Jantara

  71 konkursowych projekcji obędzie się podczas 32. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" 2013. Impreza odbędzie się między 24 a 29 czerwca w Koszalinie.
 • FMF: Warsztaty dla młodych kompozytorów

  FMF: Warsztaty dla młodych kompozytorów

  Warsztaty dla młodych kompozytorów odbędą się we wrześniu podczas tegorocznego 6. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Zajęcia poprowadzą najlepsi specjaliści w branży m.in. prof. Daniel Carlin, Dennis S. Sands i Alberto Iglesias.

Filmy - Młode (7)