InteriaTV - Mitt Romney

Filmy - Mitt Romney (5)

 • Obama o Romneyu: Walczyliśmy twardo, bo obaj kochamy ten kraj

  - Właśnie rozmawiałem z gubernatorem Romneyem i pragnę podziękować jemu oraz Paulowi Ryanowi za zaciętą walkę. Walczyliśmy twardo, ale to dlatego, że obaj kochamy ten kraj i troszczymy się o jego przyszłość: zarówno George i Lenore, jak i ich syn Mitt... Rodzina Romneyów wybrała poświęcenie się Ameryce, wybrała służbę publiczną. Ten wybór należy uszanować i docenić - mówił po wygranych wyborach prezydent USA Barack Obama.
 • Obama: Najlepsze wciąż przed Ameryką

  Tej nocy wy, Amerykanie, przypomnieliście nam, że nasza podróż jest długa, a droga trudna. Ale podnieśliśmy się i podjęliśmy walkę. I w głębi serca mamy pewność, że najlepszy czas dla Ameryki dopiero nadejdzie - powiedział po wygranych wyborach prezydent USA Barack Obama.
 • Radosław Sikorski o zwycięstwie Obamy

  Mitt Romney byłby dla nas pewnie retorycznie atrakcyjniejszy, ale pamiętajmy też, co zrobił dla nas Obama. Z Obamą mamy już cały rejestr podpisanych umów, wizyt, dobrych stosunków. To z nim podpisaliśmy lepszy dla nas aneks do umowy o tarczy. To dzięki Obamie w Polsce będą na stałe stacjonować żołnierze amerykańscy - tak wygraną batalię Baracka Obamy o reelekcję komentował gość Kontrwywiadu RMF FM, minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.
 • Obama i Romney skrzywdzili czterolatkę!

  Ta mała dziewczynka ma już serdecznie dość kampanii wyborczej w USA! Barack Obama i Mitt Romney, spoglądający na nią z wszechobecnych plakatów, doprowadzili ją do łez...
 • Biskup mormoński zagłosuje na Baracka Obamę

  Choć republikański kandydat na prezydenta Mitt Romney jest mormonem, nie wszyscy członkowie tego Kościoła będą na niego głosować. - Bliżej mi do Obamy - przyznaje Greg Markley, biskup z Chicago. Jednocześnie podkreśla, że start Romneya przysporzył Kościołowi zainteresowania.