Mitsubishi Space Star

Artykuły - Mitsubishi Space Star (12)

 • Mitsubishi Space Star zmodernizowane

  Mitsubishi Space Star zmodernizowane

  Już niebawem zadebiutuje Mitsubishi Space Star z odświeżoną stylistyką, wnętrzem oraz nowoczesnymi multimediami.
 • Mitsubishi Space Star. Toster z silnikiem czy samochód?

  Mitsubishi Space Star. Toster z silnikiem czy samochód?

  Z samochodami "made in Japan" od lat jest ten sam problem. Na pierwszy rzut oka trudno im stawić czoła konkurencji. Ich zalety dają o sobie znać dopiero po bliższym poznaniu...
 • Samochody się nie zmieniają? To porównanie szokuje!

  Samochody się nie zmieniają? To porównanie szokuje!

  Człowiek szybko przyzwyczaja się do lepszego. Wiele poprawiających komfort rozwiązań tak mocno zakorzeniło się naszych pojazdach, że dziś nie wyobrażamy już sobie bez nich życia.
 • Mitsubishi Space Star. Das auto...

  Mitsubishi Space Star. Das auto...

  Pamiętacie Mitsubishi o nazwie Space Star? Nie? Nic dziwnego. Zbudowany w oparciu o płytę podłogową Carismy samochód z założenia konkurować miał z autami pokroju Xsary Picasso i Scenica.
 • Mitsubishi Space Star już w Polsce

  Mitsubishi Space Star już w Polsce

  W polskich salonach Mitsubishi debiutuje właśnie nowy miejski samochód - kolejne wcielenie modelu Space Star. Auto zastąpić ma popularnego na naszym rynku Colta.
 • Space Star wygrywa w World Cup Rally

  Space Star wygrywa w World Cup Rally

  Samochody Mitsubishi już od lat siedemdziesiątych odnoszą sukcesy na trasach rajdowych całego świata. W rajdach drogowych główna broń Trzech Diamentów to Mitsubishi Lancer, a w rajdach terenowych dominującym w ostatnich latach modelem jest Mitsubishi Pajero.
 • Space Star wygrywa w World Cup Rally

  Space Star wygrywa w World Cup Rally

  Samochody Mitsubishi już od lat 70. odnoszą sukcesy na trasach rajdowych całego świata. W rajdach drogowych główna broń Trzech Diamentów to Mitsubishi Lancer, a w rajdach terenowych dominującym w ostatnich latach modelem jest Mitsubishi Pajero.
 • 200-tysięczny Space Star

  200-tysięczny Space Star

  Z taśm produkcyjnych zakładów NedCar w holenderskim Born zjechał dwustutysięczny egzemplarz Mitsubishi Space Stara. Samochód ten został zaprojektowany z myślą o europejskich klientach i produkowany tylko w Holandii jest najchętniej kupowanym modelem spod szyldu trzech diamentów na Starym Kontynencie.
 • Space Star do serwisu

  Space Star do serwisu

  Jeśli dojdzie do prawostronnego zderzenia w samochodach Mitsubishi Space Star, wyprodukowanych między 17 czerwca 1998 r. i 26 maja 2000 r., to wadliwe działanie sensora może być przyczyną nie uruchomienia działania poduszki powietrznej - poinformowały służby prasowe japońskiej firmy.
 • Nowy space star

  Nowy space star

  Mitsubishi Space Star przeszedł kurację odmładzającą. Nowy model Space Stara 2003, popularnego rodzinnego kompaktu, który łączy cechy klasycznego hatchbacka oraz minivana, pojawi się w sieci dealerskiej MMC Car Poland już w pierwszych dniach czerwca tego roku. Produkowany w zakładach w holenderskim Born samochód cieszy się coraz większą popularnością na polskim rynku i w ciągu niecałych pięciu miesięcy tego roku znalazł już ponad trzystu nabywców.