Mitsubishi Outlander

Artykuły - Mitsubishi Outlander (27)

 • Mitsubishi Outlander ma 15 lat

  Mitsubishi Outlander ma 15 lat

  Rodzina Mitsubishi Outlandera - znana dziś głównie za sprawą popularnego wariantu PHEV, będącego najlepiej sprzedającą się hybrydą typu plug-in na świecie - ma za sobą 15-letnią historię.
 • "Dlaczemu jedzie i nie prumka?!" Jak to możliwe?

  "Dlaczemu jedzie i nie prumka?!" Jak to możliwe?

  "Tato, a dlaczemu ten samochód jedzie i nie prumka?" zapytał - przyglądając się nam ze zdziwieniem - mały chłopiec, gdy wychodziliśmy z naszej nowej testówki. "Bo to - kochanie - jest samochód elektryczny. Zapytaj Pana, on ci wyjaśni..." - odparł wyraźnie zaciekawiony ojciec, stawiając nas niejako "pod ścianą". No więc, wyjaśnijmy!
 • Mitsubishi Outlander PHEV ze świetną sprzedażą

  Mitsubishi Outlander PHEV ze świetną sprzedażą

  Od momentu debiutu rynkowego w 2012 roku, Mitsubishi sprzedało na całym świecie 100 000 egzemplarzy Outlandera PHEV. Ten pierwszy na świecie hybrydowy SUV z elektrycznym napędem na 4 koła cieszy się obecnie statusem światowego bestsellera wśród hybryd ładowanych z gniazdka.
 • Mitsubishi Outlander po modernizacji. Test

  Mitsubishi Outlander po modernizacji. Test

  ​Od kilku miesięcy w polskich salonach Mitsubishi dostępna jest odświeżona wersja Outlandera. Jaki jest ten samochód?
 • Mitsubishi Outlander – mało terenowy, ale bardzo rodzinny

  Mitsubishi Outlander – mało terenowy, ale bardzo rodzinny

  Testujemy odświeżonego SUVa Mitsubishi w najpopularniejszej w Polsce wersji – z benzynowym silnikiem, napędem na cztery koła i bezstopniową skrzynią CVT.
 • Odświeżony Mitsubishi Outlander już w Polsce!

  Odświeżony Mitsubishi Outlander już w Polsce!

  W polskich salonach debiutuje odświeżony Mitsubishi Outlander. Ile zapłacić trzeba za samochód, który przeszedł niedawno solidną kurację odmładzającą?
 • Mitsubishi Outlander po liftingu - nowa jakość

  Mitsubishi Outlander po liftingu - nowa jakość

  Outlander to jeden z najważniejszych modeli dla Mitsubishi. Nic więc dziwnego, że japońskiemu producentowi zależy na tym, aby utrzymać jego atrakcyjność. Zwłaszcza, że jak sami przedstawiciele Mitsubishi przyznają, poprawek wymagało całkiem sporo rzeczy.
 • Nowy Mitsubishi Outlander

  Nowy Mitsubishi Outlander

  W Nowym Jorku Mitsubishi oficjalnie zaprezentowało odświeżony model Outlander. Jak już informowaliśmy, samochód otrzymał gruntownie przestylizowaną karoserię i zmodernizowane wnętrze.
 • Nowe Mitsubishi Outlander coraz bliżej

  Nowe Mitsubishi Outlander coraz bliżej

  Już 1 kwietnia rozpoczyna się New York International Auto Show. Tegoroczna edycja obfitować będzie w liczne premiery. Wśród nowości zobaczymy m.in. kolejne wcielenie popularnego Mitsubishi Outlandera.
 • Mitsubishi Outlander. Gdyby nie cło i akcyza...

  Mitsubishi Outlander. Gdyby nie cło i akcyza...

  Testowanemu przez nas w ostatnich tygodniach Mitsubishi Outlanderowi stuknęło właśnie 3,5 tys. km. To wystarczający dystans, by poznać mocne i słabe strony japońskiego auta. Jak samochód sprawuje się w codziennej eksploatacji?

Filmy - Mitsubishi Outlander (6)

 • Mitsubishi Outlander PHEV

  Mitsubishi wprowadza na polski rynek Outlandera w wersji PHEV. Jest to samochód o napędzie hybrydowym z możliwością ładowania z gniazdka sieciowego.
 • Nowy Mitsubishi Outlander

  Do polski trafiły pierwsze egzemplarze Mitsubishi Outlandera nowej generacji. Jaki jest ten samochód?
 • Mitsubishi outlander

  Mitsubishi outlander to popularny w naszym kraju SUV. Oto podsumowanie kilkumiesięcznego testu tego samochodu.
 • Mitsubishi outlander - auto dla kobiet?

  Reporterka INTERIA.TV kobiecym okiem spojrzała na samochód, który na pierwszy rzut oka kojarzy się z... mężczyzną. To mitsubishi outlander - auto, które wyróżnia się przestronnością i funkcjonalnością wnętrza, urzekającą sylwetką i nowoczesnymi rozwiązaniami.