Mitsubishi L200

Artykuły - Mitsubishi L200 (37)

 • Mitsubishi L200 docenione

  Mitsubishi L200 docenione

  ​Mitsubishi L200 otrzymał tytuł Best Pickup na ceremonii Carbuyer Awards 2017.
 • L200 i Navara technicznymi bliźniakami?

  L200 i Navara technicznymi bliźniakami?

  Nissan snuje daleko idące plany dotyczące marki Mitsubishi. Przypominamy, że w zeszłym tygodniu - za kwotę 1,84 mld dolarów - firma przejęła 34 proc. udziałów w Mitsubishi Motors stając się tym samym największym akcjonariuszem producenta.
 • Mitsubishi L200 - bardziej do jazdy, niż do pracy

  Mitsubishi L200 - bardziej do jazdy, niż do pracy

  Nowa generacja Mitsubishi L200 jest w pewnym sensie zaskakująca. Jej funkcjonalność leży poniżej oczekiwań. Imponuje natomiast właściwościami jezdnymi. Teoretycznie wszystko jest tu zatem na opak, ale dla niektórych nabywców właśnie takie połączenie ma sens.
 • Mitsubishi L200 w premierowej wersji

  Mitsubishi L200 w premierowej wersji

  W polskiej ofercie Mitsubishi Motors debiutuje właśnie zupełnie nowa, 5. generacja pickupa Mitsubishi L200. Dla pierwszych polskich klientów przygotowano powitalną serię 30 pojazdów o nazwie Premiere Edition.
 • Pick-up niczym osobówka? Sprawdziliśmy jakie jest nowe Mitsubishi L200

  Pick-up niczym osobówka? Sprawdziliśmy jakie jest nowe Mitsubishi L200

  Autom użytkowym stawiane są zupełnie inne wymagania, niż osobowym. Mitsubishi uważa jednak, że nie znaczy to, że te pierwsze nie mają dawać równie dużej przyjemności z jazdy, jak te drugie. I właśnie taka myśl towarzyszyła projektantom podczas tworzenia nowego L200. Czy udało im się spełnić te założenia?
 • Mitsubishi L200 nowej generacji. Konkurenci mają się czego bać

  Mitsubishi L200 nowej generacji. Konkurenci mają się czego bać

  Piąta generacja popularnego pick-upa trafiła wreszcie do Europy. Jako jedni z pierwszych mamy okazję przekonać się na ile Mitsubishi L200 się zmieniło i czy konkurenci mają się czego bać.
 • Mitsubishi Triton. Oto nowe L200!

  Mitsubishi Triton. Oto nowe L200!

  W Tajlandii zadebiutowało właśnie nowe Mitsubishi Triton. Samochód, który europejscy klienci Mitsubishi znają pod nazwą L200, to już piąta generacja popularnego pickupa.
 • Mitsubishi będzie produkować dla Fiata pickupa

  Mitsubishi będzie produkować dla Fiata pickupa

  ​Mitsubishi oraz Fiat podpisały wstępne porozumienie dotyczące możliwości współpracy przy budowie jednego z nowych modeli.
 • Nowy Fiat będzie autem... Mitsubishi

  Nowy Fiat będzie autem... Mitsubishi

  Europejska oferta Fiata poszerzyć ma się wkrótce o nowy model. Nie chodzi jednak wcale o następcę podstarzałego Punto czy Bravo. Włosi zamierzają wprowadzić na Stary Kontynent nowego... pickupa.