Mitsubishi ASX

Artykuły - Mitsubishi ASX (20)

 • Japońskie auta drogie w serwisie? To niekoniecznie!

  Japońskie auta drogie w serwisie? To niekoniecznie!

  Samochody japońskich marek cieszą się w Polsce zasłużoną renomą pojazdów bezawaryjnych. Część potencjalnych nabywców zniechęcają jednak ewentualne wysokie koszty związane z serwisem.
 • Mitsubishi ASX. W czym tkwi jego tajemnica?

  Mitsubishi ASX. W czym tkwi jego tajemnica?

  ​Mitsubishi ASX to kompaktowy crossover, który na rynku pojawił się w 2010 roku. Niezwykła popularność tego pojazdu sprawiła, że samochód wciąż znajduje się w ofercie japońskiej marki.
 • Mitsubishi ASX 1.6 DiD - lepiej jeździ, niż wygląda

  Mitsubishi ASX 1.6 DiD - lepiej jeździ, niż wygląda

  Mitsubishi ASX powoli zaczyna się starzeć. Ma już 6 lat, a ubiegłoroczny lifting nie zmienił znacząco jego wyglądu. Producent uatrakcyjnił jednak gamę silnikową - jeździliśmy nową wersją 1.6 DiD, która zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie.
 • Mitsubishi ASX po (kolejnych) drobnych zmianach

  Mitsubishi ASX po (kolejnych) drobnych zmianach

  Ofertę kompaktowego SUVa Mitsubishi zasila nowa jednostka napędowa, a także bogatsze wyposażenie.
 • Mitsubishi Concept XR-PHEV II, czyli zapowiedź ASX-a

  Mitsubishi Concept XR-PHEV II, czyli zapowiedź ASX-a

  ​Mitsubishi zaprezentuje w Genewie prototyp o nazwie Concept XR-PHEV II. Pojazd ten stanowi następny etap na drodze do prezentacji nowej generacji Mitsubishi ASX.
 • Cztery twarze Mitsubishi ASX

  Cztery twarze Mitsubishi ASX

  Wyruszając w sobotnią trasę na drugi koniec Polski nie spodziewaliśmy się takiego rozwoju wypadków. Tym razem testowe Mitsubishi ASX otrzymało za zadanie dowiezienie nas bezpiecznie pod Szczecin, gdzie z kawalerską wolnością żegnał się jeden z przyjaciół.
 • Co myślisz o ksenonach? Warto dopłacać?

  Co myślisz o ksenonach? Warto dopłacać?

  Mitsubishi ASX, który pełni ostatnio w naszej redakcji rolę wołu roboczego, zalicza kolejne kilometry ujawniając swoje nowe oblicza. Co tym razem zwróciło naszą uwagę?
 • To nie jest samochód dla żonatego...

  To nie jest samochód dla żonatego...

  Mitsubishi ASX, które od dłuższego czasu wozi redaktorów naszego serwisu w ramach testu długodystansowego, "stuknęło" właśnie 2 tys. km. Czy w tym czasie samochód ujawnił jakieś cechy szczególnie przykuwające naszą uwagę?
 • Mitsubishi ASX. Lepsze niż do tej pory

  Mitsubishi ASX. Lepsze niż do tej pory

  W zeszłym roku na polskim rynku pojawiła się udoskonalona wersja Mitsubishi ASX. Auto - w ramach testu długodystansowego - trafiło właśnie na nasz redakcyjny parking...
 • Mitsubishi ASX i kobieca intuicja...

  Mitsubishi ASX i kobieca intuicja...

  Chociaż - z reguły - w początku grudnia na dobre towarzyszy nam już zimowa aura, w tym roku pogoda niemalże rozpieszcza kierowców.

Filmy - Mitsubishi ASX (1)