Misztal

Artykuły - Misztal (54)

 • Informacja Zarządu

  W związku z zapytaniami inwestorów Zarząd TRO MEDIA S.A. ("Spółka") informuje, że dotychczasowy akcjonariusz Spółki Pan Marcin Misztal złożył w dniu 12 lipca 2010 roku deklarację ograniczającą rozporządzanie akcjami, w której zobowiązał się nie dokonywać sprzedaży 9.600.000 (słownie: dziewięć milionów sześćset tysięcy) sztuk akcji w okresie jednego roku od dnia pierwszego notowania akcji Spółki na rynku NewConnect, tj. wszystkich akcji, które posiada. Informacja o deklaracji znajduje się w Doku
 • Nie dawaj dziecku grzybów!

  Nie dawaj dziecku grzybów!

  Grzybów nie powinny jeść małe dzieci oraz osoby mające kłopoty z układem pokarmowym - przestrzega Główny Inspektorat Sanitarny. Jednocześnie przypomina, że należy zbierać wyłącznie te grzyby, co do których nie mamy żadnych wątpliwości, że są jadalne.
 • 2-4 VII w Krakowie możliwe spotkanie Clinton-Komorowski

  2-4 VII w Krakowie możliwe spotkanie Clinton-Komorowski

  Ponad 60 ministrów SZ z całego świata, w tym sekretarz stanu USA Hilary Clinton, parlamentarzyści, działacze, w sumie kilkaset osób zjedzie w następny weekend do Krakowa, by dyskutować o demokracji. Możliwe, że dojdzie wówczas do spotkania Komorowski-Clinton.
 • GIS: Nie ma niepokojących zdarzeń epidemiologicznych

  Na terenach dotkniętych powodzią na razie nie stwierdzono niepokojących zdarzeń epidemiologicznych - poinformował Tomasz Misztal z Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
 • Zmiany w składzie Zarządu Monnari Trade S.A w upadłości układowej.

  Raport bieżący nr 7/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zgodnie z §5 ust.1 pkt 22 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych, Zarząd "MONNARI TRADE" S.A. w upadłości układowej z siedzibą w Łodzi informuje, że Rada Nadzorcza w dniu 12 marca 2010 roku powierzyła funkcję Prezesa Zarządu dotychczasowemu Wiceprezesowi Za
 • Misztal wpłacił 400 tys. zł kaucji

  400 tys. zł kaucji wpłaconej przez biznesmena, b. posła Piotra Misztala, wpłynęło na konto łódzkiej prokuratury. Misztal jest podejrzany o narażenie Skarbu Państwa na stratę ponad 920 tys. zł w wyniku uszczupleń podatkowych. Nie przyznaje się do winy. Grozi mu do 5 lat więzienia.
 • Prokuratura: Poręczenie majątkowe dla Piotra Misztala

  Poręczenie majątkowe w wysokości 400 tys. zł zastosowała prokuratura wobec łódzkiego biznesmena i b. posła Piotra Misztala (wyraził zgodę na podawanie nazwiska) podejrzanego o przestępstwa podatkowe. Śledczy zabrali mu także paszport, zakazali opuszczania kraju i zastosowali dozór policyjny.
 • GIS: Do soboty 524 przypadki A/H1N1

  GIS: Do soboty 524 przypadki A/H1N1

  Do soboty w Polsce stwierdzono 524 przypadki zakażenia wirusem grypy A/H1N1 - poinformował Główny Inspektorat Sanitarny.
 • Zmarł kolejny pacjent z wirusem A/H1N1

  Zmarł kolejny pacjent z wirusem A/H1N1

  W Łodzi zmarł 48-letni mężczyzna zakażony wirusem A/H1N1. W Gorzowie i Elblągu hospitalizowane są dwie osoby, który stan jest poważny. Do tej pory na terenie Polski na nową grypę zachorowało 271 osób, dwie z nich zmarły.
 • GIS: Osiem kolejnych przypadków wirusa A/H1N1

  Odnotowano osiem kolejnych przypadków zachorowań na grypę powodowaną przez wirusa A/H1N1 - poinformował Główny Inspektorat Sanitarny. W niektórych miastach GIS przeprowadza wzmożone kontrole stanu sanitarnego w szkołach. Rzecznik praw dziecka apeluje do ministra edukacji o zapewnienie dzieciom w szkołach właściwych warunków sanitarnych.