missouri

Artykuły - Missouri (19)

 • Głowa dziecka przebita na wylot. Chłopiec przeżył dzięki... "Czarnej Panterze"

  Głowa dziecka przebita na wylot. Chłopiec przeżył dzięki... "Czarnej Panterze"

  24 lutego 2019 roku "Czarna Pantera" otrzymała trzy Oscary. Jest także pierwszym filmem superbohaterskim z czarnoskórym protagonistą oraz nominacją do nagrody Akademii za najlepszy film. Teraz do listy swoich licznych osiągnięć produkcja Marvela może dopisać kolejne - pomogła uratować życie nastolatka z Missouri.
 • USA: Ostre starcia z policją w stanie Missouri

  USA: Ostre starcia z policją w stanie Missouri

  Już czwartą noc trwają zamieszki na przedmieściach St. Louis w stanie Missouri. Do starć między mieszkańcami a policją, doszło po zastrzeleniu przez funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa nieuzbrojonego 18-latka. Policja używa gazu łzawiącego i gumowych kul.
 • Andy Williams nie żyje

  Andy Williams nie żyje

  Znany amerykański piosenkarz Andy Williams zmarł we wtorek w wieku 84 lat na raka w swym domu w stanie Missouri - poinformowała w środę jego rodzina.
 • Propofol znów będzie zabijał

  Propofol znów będzie zabijał

  Lek, który zabił Michaela Jacksona, będzie stosowany podczas egzekucji więźniów w amerykańskim stanie Missouri.
 • USA: Santorum wygrywa prawybory w dwóch stanach

  USA: Santorum wygrywa prawybory w dwóch stanach

  Były senator z Pensylwanii Rick Santorum wygrał we wtorek prawybory w Partii Republikańskiej (GOP) w stanach Missouri, Minnesota i Kolorado. Umacnia to jego szanse nawiązania równej walki o partyjną nominację prezydencką z Mittem Romneyem i Newtem Gingrichem.
 • Obama odwiedził miasto Joplin zniszczone przez tornado

  Obama odwiedził miasto Joplin zniszczone przez tornado

  Zdziesiątkowane i zniszczone przez tornado miasto Joplin w stanie Missouri odwiedził w niedzielę prezydent USA Barack Obama zaraz po powrocie ze swojej podróży do Europy. Obiecał ofiarom kataklizmu pomoc i wsparcie rządu federalnego.
 • USA: 116 śmiertelnych ofiar tornada

  USA: 116 śmiertelnych ofiar tornada

  Tornado, które w niedzielę spustoszyło 50-tysięczne miasto Joplin, w amerykańskim stanie Missouri, zabiło co najmniej 116 osób - poinformowały w poniedziałek tamtejsze władze na konferencji prasowej. Ostateczna liczba ofiar może się okazać większa. Liczby rannych dotychczas nie ustalono.
 • USA: Co najmniej 89 zabitych po przejściu tornada

  Tornado, które w niedzielę uderzyło w 50-tysięczne miasto Joplin w amerykańskim stanie Missouri, zabiło co najmniej 89 osób - poinformowały tamtejsze władze na konferencji prasowej. Ostateczna liczba ofiar może się okazać większa.
 • USA: 6 osób zginęło w strzelaninach w stanie Missouri

  Sześć osób zginęło we wtorek w amerykańskim stanie Missouri w dwóch incydentach z użyciem broni palnej - poinformowały władze.
 • Wdrożenie technologii InteliWISE dla Central Bank w USA.

  Zarząd InteliWISE SA informuje, że Spółka uruchomiła wdrożenie pilotażowe rozwiązania InteliWISE Enterprise Solution dla Central Bank w Missouri, USA. Wirtualny Doradca InteliWISE obecny na stronie kontaktowej Central Bank'u jest innowacyjnym rozwiązaniem samoobsługi klientów (web self-service). Technologia InteliWISE wspomaga obsługę klientów Central Bank w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Central Bank zapewnia pełen zakres finansowych usług i rozwiązań od 1902 roku. Jes

Filmy - Missouri (5)