Film - Mission Impossible 2

Artykuły - Mission Impossible 2 (83)

 • Złoty Lew dla Johna Woo

  Złoty Lew dla Johna Woo

  John Woo, 61-letni znany azjatycki twórca pracujący od lat w Hollywood, otrzyma specjalnego Złotego Lwa podczas przyszłorocznego festiwalu filmowego w Wenecji. Reżysera takich przebojów, jak m.in. "Mission Impossible 2" i "Trzy królestwa" doceniono za całokształt twórczości.
 • Thandie Newton zagra u Stone'a

  Thandie Newton zagra u Stone'a

  Thandie Newton ("Mission: Impossible 2") dołączyła do obsady nowego filmu Olivera Stone'a ("Urodzeni mordercy"). Aktorkę czeka nie lada wyzwanie - zagra amerykańską sekretarz stanu Condoleezzę Rice.
 • John Woo o wojownikach ninja

  John Woo o wojownikach ninja

  John Woo, autor przebojów "Mission: Impossible 2" i "Bez twarzy", przygotowuje się do produkcji obrazu "Ninja Gold". Autorem pomysłu jest znany twórca gier Warren Spector. Równolegle z filmem powstanie także gra video.
 • Thandie Newton dziewczyną Bonda

  Thandie Newton dziewczyną Bonda

  Urodzona w Zambii Thandie Newton ('Miasto Gniewu", "Mission Impossible 2") zostanie partnerką Daniela Craiga ("Obłęd", "Monachium") w adaptacji powieści Iana Fleminga "Casino Royale". Poszukiwania dziewczyny Bonda trwały do ostatniej chwili, gdyż udziału w produkcji odmówiły wszystkie gwiazdy Hollywood.
 • Przeciwnik Batmana w filmie Woo

  Przeciwnik Batmana w filmie Woo

  Japoński aktor Ken Watanabe, najbardziej znany z ról w filmach "Ostatni samuraj" i "Batman - Początek", będzie gwiazda nowej produkcji Johna Woo ("Mission: Impossible 2"). Bohaterów obrazu "The Battle of Red Cliff" zagrają także: Chow Yun-Fat ("Przyczajony tygrys, ukryty smok"), Andy Lau ("Dom latających sztyletów") i Tony Leung Chiu Wai ("2046").
 • John Woo w Chinach

  John Woo w Chinach

  John Woo ("Mission: Impossible 2", "Bez twarzy", "Zapłata") wyreżyseruje i wyprodukuje swój kolejny film w Chinach. Produkcja ma być współczesnym thrillerem, a zdjęcia realizowane będą głównie w Pekinie.
 • "Mission: Impossible 3" w lipcu

  "Mission: Impossible 3" w lipcu

  Zdjęcia do trzeciej części filmu "Mission: Impossible", z Tomem Cruise'em w roli głównej rozpoczną się 18 lipca we Włoszech - informują producenci. Potem ekipa przeniesie się do USA i Chin.
 • Lohan w "Mission: Impossible 3"

  Lohan w "Mission: Impossible 3"

  Lindsay Lohan ("Zakręcony piątek", "Wredne dziewczyny") zgodziła się wystąpić w trzeciej części przeboju "Mission: Impossible". 19-letnia aktorka i wokalistka zastąpi Scarlett Johansson, która niedawno wycofała się z projektu.
 • Dougray Scott i syreny

  Dougray Scott i syreny

  Dougray Scott ("Mission: Impossible 2", "Enigma", "Gra Ripley'a") dołączy do Jessiki Lange ("Duża ryba"), Neve Campbell ("The Company") i Evan Rachel Wood ("Zaginione") na planie filmu "The Mermaids Singing". Obraz powstaje w firmach New Films International, E3 Entertainment i Samuelson Productions.
 • Bond według bukmacherów

  Bond według bukmacherów

  Ewan McGregor ("Moulin Rouge") i Dougray Scott ("Mission: Impossible 2") są faworytami brytyjskich bukmacherów do objęcia roli Jamesa Bonda w 21. części cyklu. Szanse McGregora ocenia się w stosunku 9 do 4, Scotta - 9 do 2.