Miss Universe

Artykuły - Miss Universe (15)

Filmy - Miss Universe (4)

 • Najpiękniejsza kobieta świata skradła serce byłej gwiazdy NFL

  Tim Tebow, były gracz futbolu amerykańskiego, zaręczył się! Wybranką serca niedawnej gwiazdy NFL jest była Miss Universe, Demi-Leigh Nel-Peters. Modelka z Republiki Południowej Afryki sięgnęła po tytuł najpiękniejszej w 2017 roku. O zaręczynach Tebow poinformował kibiców za pośrednictwem mediów społecznościowych. (Agencja TVN/x-news)
 • Zjawiskowa blondynka rozpala internautów

  W czerwcu reprezentant Słowacji Adam Nemec ożenił się z uczestniczką Miss Universe 2016 Zuzaną Kollarovą (obecnie Nemec). 28-latka chętnie dzieli się w sieci swoimi odważnymi zdjęciami. Nic dziwnego, że na instagramie ma tysiące obserwujących. Po przejściu swojego męża do Pafos FC, drużyny z ligi cypryjskiej, ma jeszcze więcej okazji do tego, aby odsłaniać swoje zadbane ciało. (Agencja TVN/x-news)
 • Obóz na obcasach. Tu rodzą się królowe piękności

  To dla nich szansa, by wyrwać się z ubóstwa – i zakosztować życia w luksusie. Tak wyglądają obozy przygotowawcze dla filipińskich dziewcząt, które marzą o udziale i wygranej w jednym z licznych konkursów piękności organizowanych w tym kraju. Nastolatki ćwiczą odpowiedni chód, uczą się zmysłowo kołysać biodrami i eksponować swoje atuty. Te, którym się powiedzie, będą reprezentować swój kraj podczas prestiżowych międzynarodowych konkursów – Miss Universe czy Miss World.
 • "Nie" dla golizny! Nietypowy konkurs piękności

  Birma (Myanmar) to kraj, który dopiero otwiera się na świat po wielu latach rządów wojskowej junty. Niedawno odbyły się tam krajowe eliminacje prestiżowego konkursu piękności Miss Universe. To nie przypadek, że żadna z kandydatek do tytułu nie wystąpiła w bikini – kiedy jakiś czas temu w Internecie ukazały się zdjęcia jednej z birmańskich modelek w tym dwuczęściowym kostiumie, rozpętała się obyczajowa burza, a samej dziewczynie grożono śmiercią... Zwyciężczynią konkursu Miss Universe Myanmar została 25-letnia Moe Set Wine. - Mam poczucie, że przeszłam dzisiaj do historii - stwierdziła najpiękniejsza Birmanka, która będzie uczestniczyć w światowym finale konkursu w Moskwie.