miski

Artykuły - Miski (2)

 • Nie będzie cudu za "miskę ryżu"

  Nie będzie cudu za "miskę ryżu"

  To nie pazerność polskich przedsiębiorców - jak sugerują niektórzy członkowie rządu - jest powodem coraz większych i coraz bardziej karygodnych opóźnień w przygotowywaniu infrastruktury na Euro 2012.
 • Za miskę szklanych kulek

  Kiedy biblijny Ezaw wrócił głodny z pola, zgodził się oddać młodszemu bliźniakowi Jakubowi prawo pierworództwa za miskę soczewicy. Po wsze czasy stała się ona symbolem nieekwiwalentnej wymiany i rozmieniania wartości na drobne.

Filmy - Miski (2)

 • Niedźwiedzica z trójką małych odwiedziła przydomową werandę i ukradła miskę z psią karmą

  Niedźwiedzia mama z trójką potomstwa odsiedziała werandę domu w miejscowości Valle Crucis w USA. Po chwili chwyciła miskę pełną psiej karmy i oddaliła się z maluchami w głąb lasu. Autorka nagrania Elizabeth Loflin powiedziała, że niedźwiedzica zostawiła na werandzie porządek, ale miski nadal nie znalazła. (STORYFUL/x-news)
 • Odmienianie wyglądu szklanej miski

  Szklane miski to jedne z najpopularniejszych naczyń - gładkie, bez żadnych wzorów znajdują się w niemal każdym domu. Wszystkie są jednak monotonne w swoim wyglądzie, możecie je jednak w parę chwil przemienić w piękne kolorowe miseczki! Jeśli macie resztki starych, kolorowych farb, użyjcie je go zdobienia w dowolny sposób - u nas wersja abstrakcyjna!