Misja: Afganistan

Artykuły - Misja: Afganistan (20)

 • Paweł Małaszyński ma urodziny!

  Paweł Małaszyński ma urodziny!

  Paweł Małaszyński ("Lekarze", "Misja Afganistan", "Magda M.") obchodzi w środę, 26 czerwca, 37. urodziny. Aktor doskonale pamięta moment, kiedy przestał być anonimowy i stał się jednym z ulubieńców polskich paparazzich.
 • Biegamy coraz dalej! Półmaraton Warszawski pobiegnie w Afganistanie!

  Biegamy coraz dalej! Półmaraton Warszawski pobiegnie w Afganistanie!

  Szaleństwo biegowe zatacza coraz szersze kręgi. Już 24 marca cała Polska pobiegnie w 8. Półmaratonie Warszawskim. Do tysięcy biegaczy w naszym kraju (zapisało się już 14,5 tysiąca osób) tego dnia dołączą także żołnierze wojsk koalicyjnych stacjonujących w Afganistanie. Będzie to doświadczenie ponadnarodowe. Oprócz polskich żołnierzy, do grupy zawodników dołączą też Amerykanie i Afgańczycy.
 • "Misja Afganistan": Relacje żołnierzy

  "Misja Afganistan": Relacje żołnierzy

  - Wysłuchałem relacji żołnierzy, od generała do szeregowca. Starałem się wejść w ich skórę, pisząc opowieść o polskim kontyngencie w Afganistanie - powiedział Jan Pawlicki, scenarzysta pierwszego polskiego serialu fabularnego o żołnierzach w Afganistanie.
 • Ciężka praca, duża przygoda

  Ciężka praca, duża przygoda

  Maciej Dejczer, reżyser serialu "Misja Afganistan", przyznał, że nie jest łatwo wykreować taki świat, który dla widza byłby odzwierciedleniem afgańskiej rzeczywistości. - Trudno zrobić Afganistan z niczego - przyznał w rozmowie z Interia.tv.
 • Ostrowska: Jedyna kobieta w bazie

  Ostrowska: Jedyna kobieta w bazie

  Ilona Ostrowska w nowym serialu "Misja Afganistan" wciela się w porucznik Justynę Winnicką, jedyną kobietę-żołnierza w bazie. W rozmowie z Interia.tv aktorka przyznaje, że najtrudniejszym wyzwaniem było odnalezienie się w rzeczywistości wykreowanej na planie.
 • Paweł Małaszyński: Ta wojna trwa

  Paweł Małaszyński: Ta wojna trwa

  Pawła Małaszyńskiego zobaczymy niebawem w najnowszym serialu Canal+ "Misja Afganistan". Aktor wciela się tam w porucznika i dowódcę plutonu, Pawła "Konasza" Konaszewicza. - Nigdy nie brałem udziału w tak ciężkiej produkcji, pod względem psychicznym jak i fizycznym - wyznał w rozmowie z Interia.tv artysta.
 • "Misja: Afganistan" od 14 października

  "Misja: Afganistan" od 14 października

  Po wielu miesiącach pracy zakończyły się zdjęcia do serialu "Misja Afganistan". Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć 14 października w Canal +. Główne role zagrali m.in. Paweł Małaszyński i Eryk Lubos.

Filmy - Misja: Afganistan (2)