Misja Afganistan

Artykuły - Misja Afganistan (18)

 • ​Rząd wnioskuje o przedłużenie misji żołnierzy w Afganistanie

  ​Rząd wnioskuje o przedłużenie misji żołnierzy w Afganistanie

  Rząd skierował wniosek do prezydenta o przedłużenie do końca roku okresu użycia polskiego kontyngentu wojskowego w ramach doradczo-szkoleniowej misji "Resolute Support" w Afganistanie - poinformowało we wtorek Centrum Informacyjne Rządu.
 • Afganistan: Wybuch w pobliżu ambasady USA w Kabulu

  Silny wybuch, który nastąpił w czwartek rano koło ambasady USA w centrum Kabulu, był spowodowany wypadkiem w rządowym magazynie broni; nie był to zamach talibskich rebeliantów - oświadczyły afgańskie władze. Są straty materialne, ale nie ma ofiar wśród ludzi.
 • Jestem facetem przed czterdziestką

  Jestem facetem przed czterdziestką

  Paweł Małaszyński zdradził nam, które ze swoich serialowych wcieleń lubi najbardziej oraz jak potoczą się jego dalsze losy w nowym sezonie "Lekarzy". - Do każdej roli podchodzę bardzo poważnie i staram się do niej przygotować naprawdę dobrze - mówi aktor.
 • Konkurs "Muzyczny" - wyniki

  Konkurs "Muzyczny" - wyniki

  Napisz, czy słuchanie muzyki sprawia ci przyjemność i zgarnij nagrody.
 • Chemia: "List" z Afganistanu

  Chemia: "List" z Afganistanu

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk grupy Chemia nakręcony do utworu "List". W klipie poza zespołem pojawiają się również popularni aktorzy: Mikołaj Krawczyk i Laura Samojłowicz.

Filmy - Misja Afganistan (4)

 • Piotr Rogucki: Sumienie kontra zemsta

  Sytuacja nie odbiegała od stylu życia wojskowych. Wstawaliśmy o 5. rano, kładliśmy się spać po całym dniu ciężkiej pracy. Pracowaliśmy z ciężkim sprzętem, z bronią, z prawdziwymi rozkazami... - wspomina Piotr Rogucki pracę na planie serialu "Misja Afganistan".
 • Maciej Dejczer: Trochę akcji, trochę tajemnicy

  Fabuła "Misji Afganistan" opowiada o grupie mężczyzn z jednego oddziału, o rywalizacji i przyjaźni, bohaterstwie i słabościach, poczuciu obowiązku, tęsknocie i miłości. Widz poznaje kulisy codziennej pracy żołnierzy i trudne konsekwencje podejmowanych decyzji, zarówno służbowych, jak i prywatnych.
 • Ilona Ostrowska: Pamiętam każde ujęcie

  Ilona Ostrowska w serialu "Misja Afganistan'' gra rolę porucznik Justyny Winnickiej.
 • Małaszyński: Idziemy na pierwszy ogień

  Kręciliśmy serial o wojnie, która cały czas trwa, a my w niej nie uczestniczymy. To nie jest takie proste, ale myślę, że wyszliśmy z tego obronną ręką - powiedział Paweł Małaszyński na premierze serialu "Misja Afganistan". Aktor nie ukrywał, że zdjęcia do produkcji były dla ekipy bardzo trudne ze względu na emocje towarzyszące wojennej fabule.