Film - 'Miś'

Artykuły - 'Miś' (27)

 • "Ted": Seks, narkotyki i... pluszowy miś

  "Ted": Seks, narkotyki i... pluszowy miś

  Jesteście fanami animowanego serialu "Family Guy"? 7 września na ekrany polskich kin trafi "Ted" - pełnometrażowy debiut twórcy przygód rodziny Griffinów, Setha MacFarlane'a.
 • Spalili misia z "Misia"

  Spalili misia z "Misia"

  Spłonęła replika słynnego misia z filmu "Miś" Stanisława Barei. Od września 2011 roku kukła miała swoje miejsce na warszawskim Bemowie, gdzie ponad 30 lat temu kręcono niektóre sceny tego kultowego filmu.
 • Miś w hołdzie Barei

  Miś w hołdzie Barei

  Sześciometrowy tekturowy miś, eksponaty motoryzacyjne z PRL i seans filmowy znalazły się w programie imprezy przygotowanej z okazji obchodów 25. rocznicy śmierci Stanisława Barei, która rozpoczyna się w piątek, 15 czerwca, przy wejściu do ogrodu zoologicznego w Chorzowie.
 • "Jestem sobie mały miś"

  "Jestem sobie mały miś"

  Bolek i Lolek, Reksio, Krecik, Miś Uszatek i Colargol - te i inne kultowe postaci z bajek z czasów PRL będzie można powspominać w Bytomiu. Okazją do tego jest wystawa pt. "Jestem sobie mały miś", prezentowana w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu.
 • "Miś", czyli triumf bareizmu!

  "Miś", czyli triumf bareizmu!

  Dziś mija 30 lat od kinowej premiery "Misia" w reżyserii Stanisława Barei. To nie tylko jedna z najśmieszniejszych polskich komedii, lecz również jeden z najlepszych dokumentów epoki.
 • Grabowski jako... Miś Tuliś

  Grabowski jako... Miś Tuliś

  W nowej odsłonie "Toy Story", która pojawi się na naszych ekranach 18 czerwca, w dodatku w 3D, poznamy całkiem nową postać: różowego Misia Tulisia o zapachu truskawkowym. W polskiej wersji językowej Miś Tuliś mówić będzie głosem Andrzeja Grabowskiego, mającego w dubbingu ogromne doświadczenie.
 • Miś Uszatek na dukacie lokalnym

  Miś Uszatek będzie promował Łódź. Podobizna najpopularniejszego polskiego misia z klapniętym uszkiem znalazła się na rewersach dukatów lokalnych, które dla Łodzi wybiła Mennica Polska. Ich emisja rozpocznie się 24 października. Tego samego dnia na głównej ulicy miasta - Piotrkowskiej - odsłonięty zostanie pomnik Misia Uszatka.
 • Miś Yogi trafi do kin

  Miś Yogi trafi do kin

  W wytwórni Warner Bros. ruszyły prace nad kinową wersją "Misia Yogi" - znanej i lubianej kreskówki spod studia Hanna-Barbera.
 • Filmowy miś zagryzł tresera

  Filmowy miś zagryzł tresera

  Niedźwiedź grizzly, który zagrał w kilku hollywoodzkich filmach, zagryzł we wtorek, 22 kwietnia, w Kalifornii swojego tresera Stephena Millera.
 • Pomnik Misia Uszatka

  Pomnik Misia Uszatka

  Najpopularniejszy polski miś "z klapniętym uszkiem" doczeka się swojego pomnika. Stanie on w Pasażu Józefskiego przy ulicy Piotrkowskiej - poinformowano w czwartek, 26 lipca, na konferencji prasowej.