Miś

Synonimy:
Miś (film),
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Miś (138)

 • Pogorszyły się nastroje przedsiębiorców mikro, małych i średnich firm

  Pogorszyły się nastroje przedsiębiorców mikro, małych i średnich firm

  Wskaźnik KERNA spadł o 12,11 pkt. w relacji kw./kw. Mniejszy optymizm w firmach, co do rozwoju sytuacji gospodarczej kraju i firmy w bliskiej przyszłości, odzwierciedla niższa niż kwartał wcześniej skłonność przedsiębiorców do inwestowania - wynika z najnowszego badania Instytutu Keralla Research, który od ponad 8 lat, co kwartał bada nastroje i decyzje zakupowe przedsiębiorstw MŚP w Polsce.
 • "Miś": Oczko mu się odlepiło...

  "Miś": Oczko mu się odlepiło...

  Po zakończeniu zdjęć cenzor kazał usunąć 1/4 filmu. Na szczęście do tego nie doszło.
 • "Miś": Kino moralnego śmiechu

  "Miś": Kino moralnego śmiechu

  W środę, 4 maja, mija 35 lat od kinowej premiery "Misia" w reżyserii Stanisława Barei. To nie tylko jedna z najśmieszniejszych polskich komedii, lecz również jeden z najlepszych dokumentów epoki.
 • RMF24: Biały miś zaatakował turystę na Krupówkach

  Mężczyzna pracujący jako biały miś na Krupówkach w Zakopanem zaatakował turystę. Uderzył go i rozciął mu wargę. Był pod wpływem alkoholu. Sprawą zajęła się już zakopiańska policja.
 • Bury miś, czyli po drugiej stronie króliczej nory

  Bury miś, czyli po drugiej stronie króliczej nory

  Są rzeczy na tym świecie, o którym nie śniło się nawet filozofom. Abstrakcyjne, surrealistyczne, kuriozalne i awangardowe. Jednym z takich miejsc jest "Bury miś" w Bukowinie Tatrzańskiej. Niektórzy twierdzą, że wyjście z króliczej nory prowadzi właśnie tam.
 • Pluszowy miś wystraszył grzybiarzy

  Kilku grzybiarzy wędrujących po lesie nad Jeziorem Bodeńskim mocno się wystraszyło, widząc niedźwiedzia grizzly. Jeden z nich wezwał policję, informując, że zwierzę stoi pod drzewem i wygląda na oszołomione. Niedźwiedź rzeczywiście był, ale ... pluszowy.
 • Stanisław Bareja: Król polskiej komedii

  Stanisław Bareja: Król polskiej komedii

  - Jeśli milion osób obejrzy mój film, to mamy dwa miliony śmiechogodzin - powiedział niegdyś Stanisław Bareja w wywiadzie dla Polskiego Radia. W czwartek, 14 czerwca 2012, mija 25. rocznica śmierci twórcy legendarnego "Misia".
 • Miś Tobi pomoże małym pacjentom

  Pobyt w szpitalu jest stresujący dla wszystkich pacjentów, szczególnie dla dzieci, dla których oznacza często rozłąkę z rodzicami. W Centrum Zdrowia Dziecka z lękiem i stresem pomagają im się uporać pluszowe misie - szpital rozpoczął projekt zwany "Misioterapią".

Zdjęcia - Miś (16)

 • film.interia.pl
  Bronisław Pawlik: Mistrz puenty
 • film.interia.pl
  "Miś"
 • film.interia.pl
  "Miś"
 • film.interia.pl
  "Miś"
 • film.interia.pl
  "Miś"
 • film.interia.pl
  "Miś"

Filmy - Miś (6)

 • Ukochany miś tego psa wylądował w pralce

  Ten pies jest bardzo związany ze swoim pluszowym misiem. Gdy jego ukochana maskotka miała być wyprana, golden ruszył jej na pomoc. Właściciel czworonoga, czując co może się wydarzyć, zainstalował w łazience ukryte kamery. Przerzucie go nie zawiodło, bo na nagraniu widać, jak wyglądała akcja ratunkowa pluszaka. (STORYFUL/x-news)
 • Od podwórka do księżnej Kate – polski szumiący miś

  Zaczęło się od rozmów z innymi młodymi mamami i… przepalonej suszarki. Teraz dwie siostry, dzięki swojej pomysłowości i ciężkiej pracy, mogą się pochwalić wspaniale prosperującą firmą, która zdobywa serca wszystkich, którzy ją poznają. Poznajcie historię Zuzi i Juli oraz ich innowacyjnego pluszaka. - W Polsce bardzo szybko rozniosła się wieść tzw. “pocztą pantoflową”. Na rynek zagraniczny zaczęłyśmy powoli wchodzić, kiedy w Anglii urodziła się księżniczka Charlotte i postanowiłyśmy wysłać księżnej Kate i księciu Williamowi misia w prezencie. Odbiło się to sporym echem w mediach. Temat podchwyciły m.in. portale plotkarskie w Polsce, a w angielskim “Daily Mail” ukazał się artykuł, że Polki wysłały nowonarodzonej księżniczce szumiącego misia. Wtedy otworzył się dla nas rynek międzynarodowy - zdradza Zuzanna Sielicka-Kalczyńska, współwłaścicielka firmy.
 • Miś z ręcznika - jak go zrobić?

  Ręcznik to całkiem wdzięczny materiał, z którego można zrobić nawet... zabawkę! Jak zrobić misia z ręcznika? To naprawdę proste - każdy sobie poradzi z tym zadaniem. Taki miś będzie nie tylko miłą odmianą dla każdego dziecka, ale może być również świetną zachętą dla naszych milusińskich, którzy czasem nie mają ochoty na kąpiel. Zobaczcie nasz poradnik!
 • Ciekawski miś się przeliczył!

  A już chciał pobaraszkować w środku...