Film - Mirrors

Artykuły - Mirrors (4)

 • Natalie Portman na plaży

  Natalie Portman na plaży

  Ostatni raz na dużym ekranie widzieliśmy Natalie Portman w 2011 roku w "Thorze", kolejną rolą aktorki będzie zaś występ w... sequelu ekranizacji Marvela. Z tym większą radością przyjęliśmy występ gwiazdy w 2-minutowym filmiku "Illusions & Mirrors".
 • Mimi Leder zamiast Johna McTiernana

  Mimi Leder zamiast Johna McTiernana

  Informowaliśmy już o pracach nad obrazem "Smoke And Mirrors", w którym główne role zagrają Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas. Ostatnio pojawiła się wiadomość, iż z reżyserowania obrazu wycofał się John McTiernan. Teraz producenci filmu poinformowali, iż na fotelu reżysera zastąpi go Mimi Leder.
 • Zeta-Jones i Douglas bez McTiernana

  Zeta-Jones i Douglas bez McTiernana

  Informowaliśmy niedawno o rozpoczęciu prac nad dramatem "Smoke And Mirrors", w którym główne role zagrają Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas. Reżyserem obrazu miał być John McTiernan. Okazuje się jednak, że autor takich przebojów, jak "Predator", "Szklana pułapka", "13 wojownik", wycofał się z projektu.
 • Zeta-Jones i Douglas razem na ekranie

  Zeta-Jones i Douglas razem na ekranie

  Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas najprawdopodobniej wystąpią ponownie razem na ekranie. Gwiazdorska para zagra w dramacie "Smoke And Mirrors", do którego zdjęcia rozpoczną się wczesną jesienią. Ostatnio słynne małżeństwo spotkało się na planie filmu "Traffic" Stevena Soderbergha.