Mirosław Skrzypczyński

Artykuły - Mirosław Skrzypczyński (4)

 • Tenis. Najlepsi polscy zawodnicy będą grać w Polsce?

  Tenis. Najlepsi polscy zawodnicy będą grać w Polsce?

  - Od dawna mamy opracowaną koncepcję wewnątrzkrajowych turniejów. Mamy na to środki. To samo planują zrobić Hiszpanie i Czesi. Jest szansa, że wystąpią w nich najlepsi nasi zawodnicy – o sytuacji polskiego tenisa w czasach pandemii mówi Mirosław Skrzypczyński, prezes Polskiego Związku Tenisowego.
 • Tenis. Mirosław Skrzypczyński: Niektórzy nie mogą się pogodzić z tym, że nikt ich nie chce

  Tenis. Mirosław Skrzypczyński: Niektórzy nie mogą się pogodzić z tym, że nikt ich nie chce

  - Nie wiem, czy to jest opozycja, czy sfrustrowani obywatele RP. Nie potrafią się pogodzić z tym, że nikt ich nie chce - mówi w rozmowie z Interią prezes Polskiego Związku Tenisowego Mirosław Skrzypczyński.
 • Mirosław Skrzypczyński prezesem Polskiego Związku Tenisowego

  Mirosław Skrzypczyński prezesem Polskiego Związku Tenisowego

  Mirosław Skrzypczyński, który był jedynym kandydatem, został w sobotę na walnym sprawozdawczo-wyborczym zgromadzeniu delegatów Polskiego Związku Tenisowego jednogłośnie wybrany prezesem.
 • Zmiany w polskim tenisie: koniec z tą patologią

  Zmiany w polskim tenisie: koniec z tą patologią

  Gigantyczna niegospodarność - tak najkrócej można podsumować to, co ogłosił dziś Mirosław Skrzypczyński, kandydat na nowego prezesa Polskiego Związku Tenisa. Jeśli wierzyć dokumentom, które przedstawił na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, to kwestią czasu jest, kiedy do przedstawicieli obecnych władz PZT i spółki Tenis Polski zapuka prokurator.

Filmy - Mirosław Skrzypczyński (6)