Miranda Richardson

Synonimy:
Richardson Miranda,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Miranda Richardson (4)

 • Richardson w stanie śmierci mózgowej

  Richardson w stanie śmierci mózgowej

  Brytyjska aktorka Natasha Richardson, żona aktora Liama Neesona, jest w stanie śmierci mózgowej po wypadku na nartach, któremu uległa w Kanadzie - podała w środę prasa brytyjska, powołując się na wiarogodne źródło zbliżone do jej rodziny.
 • Upiorna obsada w komplecie

  Upiorna obsada w komplecie

  Ujawniono nazwiska wszystkich aktorów, którzy zagrają w adaptacji musicalu "Upiór w operze". Opowieść o potworze zakochującym się w młodziutkiej śpiewaczce zrealizuje wkrótce Joel Schumacher ("Bad Company", "Telefon"). Zdjęcia do projektu ruszają już 15 września.
 • Nowi aktorzy w "Upiorze z opery"

  Nowi aktorzy w "Upiorze z opery"

  Miranda Richardson ("Jeździec bez głowy") i Simon Russell Beale ("The Gathering") dołączyli do obsady kinowej adaptacji musicalu "Upiór w operze" Andrew Lloyd Webbera. Brytyjscy artyści, weterani sceny i ekranu, zagrają odpowiednio: Madame Giry, nauczycielkę baletu, oraz Monsieur Firmina, menedżera teatru. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w październiku.
 • Kolejny dreszczowiec Cronenberga

  Kolejny dreszczowiec Cronenberga

  Ralph Fiennes ("Angielski pacjent", "Koniec romansu") i Miranda Richardson ("Gra pozorów", "Jeździec bez głowy") wystąpią w psychologicznym thrillerze "Spider". Film jest najnowszym projektem wybitnego kanadyjskiego reżysera Davida Cronenberga, twórcy takich obrazów jak: "Mucha", "eXistenZ", "Nagi lunch" czy "Crash".