Mini

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Mini (producent samochodów ) ,

Artykuły - Mini (22)

 • MINI testuje carsharing typu peer-to-peer

  MINI testuje carsharing typu peer-to-peer

  W Hiszpanii startuje projekt pilotażowy MINI Sharing. Umożliwia on hiszpańskim właścicielom MINI udostępnianie swojego auta znajomym, członkom rodziny lub współpracownikom za pośrednictwem aplikacji.
 • MINI jeszcze bardziej inteligentne i cyfrowe

  MINI jeszcze bardziej inteligentne i cyfrowe

  Od marca 2018 r. dla wszystkich nowych samochodów MINI dostępna będzie opcjonalnie karta SIM 4G. Daje to kierowcom MINI dostęp do cyfrowego świata spersonalizowanych usług, które jeszcze bardziej upraszczają codzienną mobilność i planowanie.
 • Mini John Cooper Works Countryman. Terenowy i sportowy

  Mini John Cooper Works Countryman. Terenowy i sportowy

  W końcu października ubiegłego roku Mini zaprezentowało kolejne wcielenie modelu Countryman. Teraz przyszła pora na jego najmocniejszą odmianę - wyczekiwaną przez nabywców wersję John Cooper Works.
 • Polacy pokochali MINI? Rekordowa sprzedaż!

  Polacy pokochali MINI? Rekordowa sprzedaż!

  Na rosnącej popularności pojazdów premium zyskują nie tylko dealerzy Audi, BMW czy Mercedesa. Rekordowym wzięciem cieszą się obecnie w Polsce samochody spod znaku Mini.
 • Mini VISION NEXT 100

  Mini VISION NEXT 100

  Wzorem BMW VISION NEXT 100, futurystycznego prototypu zaprezentowanego w marcu z okazji stulecia bawarskiej marki, własną wizję samochodu przyszłości przygotowało Mini.
 • Mini JCW Challenge

  Mini JCW Challenge

  Sympatycy Mini odliczają dni do zbliżającego się Festiwalu Prędkości w Goodwood. Legendarna impreza stanowić będzie tło dla debiutu nowej, limitowanej odmiany usportowionego Mini JCW - wersji Challenge.
 • Jak zmieniały się samochody? Ciekawe porównanie

  Jak zmieniały się samochody? Ciekawe porównanie

  Samochodowa moda przyzwyczaiła nas do tego, że każde kolejne wcielenie popularnego modelu jest z reguły większe od poprzednika. Trudno jednak uzmysłowić sobie tego rodzaju ewolucję bez fizycznej możliwości porównania poszczególnych generacji auta.
 • MINI zgrupowanie nad morzem

  MINI zgrupowanie nad morzem

  Niecałe 30 km od miejsca, w którym kadra Nawałki zbiera siły przed występem na Euro, MINI zorganizowało bazę wypadową dla pierwszych jazd najnowszą generacją MINI Cabrio.
 • Będzie nowe Mini sedan?

  Będzie nowe Mini sedan?

  Przeszło dwa lata temu Mini zaprezentowało koncepcyjny model klasycznego kabrioletu z miękkim dachem - Mini Superleggera.
 • Mini Cooper SD – sztuka łączenia sprzeczności

  Mini Cooper SD – sztuka łączenia sprzeczności

  Mały i sportowy z nazwy, ale tak naprawdę całkiem spory, a do tego z dieslem pod maską. Do naszej redakcji trafiło Mini mające kilka zastanawiających sprzeczności.