min

Artykuły - Min (264)

 • Daniel Craig z "licencją na ratowanie"

  Daniel Craig z "licencją na ratowanie"

  Brytyjski aktor Daniel Craig, odtwórca głównej roli w filmach o Jamesie Bondzie, został pierwszym w ONZ rzecznikiem ds. eliminacji min i zagrożeń związanych z eksplozją materiałów wybuchowych. Będzie wspierał w ten sposób służby ONZ ds. likwidacji min (UNMAS).
 • UOKiK: Zastrzeżenia do produktów tradycyjnych - zawierały m.in. konserwanty

  UOKiK: Zastrzeżenia do produktów tradycyjnych - zawierały m.in. konserwanty

  Inspekcja Handlowa miała zastrzeżenia do ponad 30 proc. skontrolowanych partii produktów, które były sprzedawane jako domowe, tradycyjne, naturalne - poinformował UOKiK. Do ich produkcji użyto m.in. konserwantów czy wzmacniaczy smaku.
 • Wydanie gry This War of Mine na platformie Mac AppStore

  Zarząd 11 bit studios S.A. (dalej: "Spółka") informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 18 grudnia 2014r. rozpoczęła się sprzedaż gry This War of Mine w wersji dla komputerów z systemem Mac OSX na platformie Mac AppStore, należącej do Apple Corporation. "This War of Mine" prezentuje niespotykane dotąd spojrzenie na temat wojny. Po raz pierwszy gracz wciela się nie w żołnierzy, a cywili starających się przetrwać w oblężonym mieście. Za dnia snajperzy uniemożliwiają opuszczenie schronienia.
 • "This War of Mine" generuje zyski po dwóch dniach sprzedaży

  Zarząd 11 bit studios S.A. ("Spółka") informuje, że przychody ze sprzedaży gry "This War of Mine" w trakcie premierowego weekendu pokryły koszty związane ze stworzeniem gry. Dalsze przychody stanowią już zysk dla Spółki. "This War of Mine" prezentuje niespotykane dotąd spojrzenie na temat wojny. Po raz pierwszy gracz wciela się nie w żołnierzy, a cywili starających się przetrwać w oblężonym mieście. Za dnia snajperzy uniemożliwiają opuszczenie schronienia. W nocy przeczesuje poblisk
 • Data premiery gry "This War of Mine"

  Zarząd 11 bit studios S.A. podaje do wiadomości publicznej datę wydania gry "This War of Mine" w wersji dla komputerów z systemami Windows, Mac i Linux. Gra dostępna będzie w elektronicznej dystrybucji od 14 listopada 2014r. na całym świecie. "This War of Mine" prezentuje niespotykane dotąd spojrzenie na temat wojny. Po raz pierwszy gracz wciela się nie w żołnierzy, a cywili starających się przetrwać w oblężonym mieście. Za dnia snajperzy uniemożliwiają opuszczenie schronienia. W no
 • Deep Silver dystrybutorem wersji box gry "This War of Mine"

  Zarząd 11 bit studios S.A. ("Spółka") informuje o podpisaniu ze spółką Koch Media/Deep Silver umowy w zakresie dystrybucji gry "This War fo Mine". Umowa określa warunki dystrybucji gry na platformy sprzętowe PC, Mac i Linux w wersji pudełkowej, czyli na fizycznym nośniku DVD-ROM i obejmuje większość krajów świata. "This War of Mine" to gra, w której gracze po raz pierwszy wcielają się w cywilów w oblężonym mieście i próbują tam przetrwać. Inspiracją do stworzenia "This War of Mine"
 • Wykaz akcjonariuszy posiadających min. 5% głosów na WZA

  Raport bieżący nr 4/2014Podstawa Prawna: Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powy�ej 5 %Zarząd Optizen Labs S.A. podaje do publicznej wiadomości, iż na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki, które odbyło się w dniu 6 sierpnia 2014 roku następujący akcjonariusze posiadali co najmniej 5 proc. głosów: MCI PrivateVentures FIZ – reprezentowany przez Macieja Bogaczyk na podstawie pełnomocnictwa, posiadający 2 517 704 akcji na okaziciela serii A, które stanowiły łącznie
 • Kino objazdowe Instytutu Lecha Wałęsy m.in. w Iranie i Birmie

  Kino objazdowe Instytutu Lecha Wałęsy m.in. w Iranie i Birmie

  Filmy dokumentalne: "Muzykantów" Kazimierza Karabasza i "Ciszę" Małgorzaty Szumowskiej, a także bajki dla dzieci będą mogli obejrzeć mieszkańcy m.in. Ukrainy, Iranu i Birmy, dzięki kinu objazdowemu - nowej inicjatywie Instytutu Lecha Wałęsy.
 • Rząd pozytywnie o projekcie zakazu sprzedaży w szkołach m.in. chipsów

  Rząd pozytywnie o projekcie zakazu sprzedaży w szkołach m.in. chipsów

  Rząd pozytywnie zaopiniował we wtorek poselski projekt ustawy, która ma wyeliminować ze sprzedaży i podawania w szkołach "śmieciową żywność", m.in. słone przekąski oraz gazowane napoje. Ma to zapobiec nadwadze i otyłości dzieci i młodzieży.
 • Wartość inwestycji realizowanych przez fundusze MCI w '14 r. wyniesie min. 305 mln zł

  MCI szacuje, że na koniec 2014 roku wartość aktywów na jedną akcje wyniesie 16,5 zł, a wartość nowych inwestycji realizowanych przez fundusze z grupy MCI wyniesie nie mniej niż 305 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie.