InteriaTV - Miłość na bogato

Filmy - Miłość na bogato (7)

 • Karolina Gilon marzy o wielkiej roli

  Karolina Gilon, występująca w serialu „Miłość na bogato”, marzy o roli z prawdziwego zdarzenia w filmie fabularnym. Najlepiej, aby była to postać kobiety z problemami emocjonalnymi. Celebrytka wie, że aby zaistnieć, trzeba się promować. Dlatego bywa na imprezach, na których, jak twierdzi, może poznać ciekawych ludzi.
 • Karolina Gilon z„Miłości na bogato” otrzymała propozycję nagiej sesji zdjęciowej

  Karolina Gilon nie wstydzi się swojego ciała i nie ma oporów przed pozowaniem do odważnych zdjęć, ale muszą one być w granicach dobrego smaku. Gwiazda „Miłości na bogato” przyznaje, że dostaje dużo propozycji rozbieranych sesji zdjęciowych, ale rozważa tylko te, które nie są wulgarne. Najbardziej podobają jej się artystyczne akty. Niewykluczone, że aktorka niedługo trafi na okładkę magazynu dla mężczyzn. – Jestem bardzo otwarta na takie tematy. Dostałam już propozycję, ale czy się zgodziłam, to zobaczymy niedługo. Wchodzę we współpracę z bardzo fajnymi ludźmi, będą moimi menadżerami, będą prowadzili mój wizerunek, przez co mamy bardzo dużo fajnych pomysłów – mówi Karolina Gilon, aktorka.
 • Karolina Gilon: Dalej zarabiam na ślubnych makijażach

  Zanim Karolina Gilon pojawiła się jako aktorka w serialu „Miłość na bogato”, zajmowała się makijażem. Gilon przyznaje, że mimo pracy przy serialu w dalszym ciągu pracuje jako makijażystka, a negatywne opinie o serialu zadziałały na nią wyłącznie pozytywnie. – Kiedyś byłam zajarana, że maluję znaną twarz, znaną postać, a teraz sama gdzieś tam po części w tym siedzę. Nie ma też czegoś takiego, że skoro udzielam się w mediach, to nie mogę pomalować jakiejś pani na ślubie. Dalej na tym zarabiam, aczkolwiek rzadziej niż kiedyś – mówi.
 • "Miłość na bogato" - fragment

  Zobaczcie fragment kolejnego odcinka "Miłości na bogato", który w sobotę będzie można obejrzeć na kanale VIVA Polska, o godz. 19:00.
 • Marcela Leszczak chodzi na zajęcia aktorskie

  Finalistka „Top Model” Marcela Leszczak wraca do serialu „Miłość na bogato”. W drugiej serii scenarzyści postanowili kontynuować, a nawet znacznie rozwinąć wątek granej przez nią bohaterki. Modelka podkreśla, że traktuje swoją rolę bardzo poważnie, dlatego, żeby doskonalić swoje umiejętności, zapisała się na indywidualne zajęcia aktorskie. Pierwszy sezon serialu spotkał się z miażdżącą krytyką widzów i internautów.
 • W drugiej serii "Miłości na bogato" pojawią się nowi bohaterowie

  W drugiej serii „Miłości na bogato” pojawią się nowi bohaterowie. Twórcy zaangażowali m.in. szwedzką modelkę polskiego pochodzenia, Michaelę Sorle, znanego z serialu „Na Wspólnej” aktora Radosława Rutkowskiego oraz fotomodela Patryka Janasa.
 • Pietrasińska: Reality show to nie jest szczyt moich marzeń

  Monika Pietrasińska polubiła życie w show-biznesie. Chce kontynuować karierę aktorską. Mogłaby także, podobnie jak Natalia Siwiec, mieć własne reality show. Dla gwiazdy serialu „Miłość na bogato” nie jest to jednak szczyt marzeń, bo takie pragnienie jej zdaniem jest łatwe do zrealizowania.