Miłość na bogato

Artykuły - Miłość na bogato (4)

 • "Miłość na bogato": Karolina Gilon o swojej karierze

  "Miłość na bogato": Karolina Gilon o swojej karierze

  Karolina Gilon, aktorka serialu Viva Polska "Miłość na bogato", pojawiła się na okładce lipcowego wydania magazynu CKM. Wywołało to duże zainteresowanie mediów i falę komentarzy, również tych negatywnych. Gilon uważa jednak, że dzięki ich autorom jej kariera nabiera rozpędu.
 • Karolina Gilon z "Miłości na bogato" zarabia na...

  Karolina Gilon z "Miłości na bogato" zarabia na...

  Zanim Karolina Gilon pojawiła się jako aktorka w serialu "Miłość na bogato" zajmowała się makijażem. Gilon przyznaje, że mimo pracy przy serialu w dalszym ciągu pracuje jako makijażystka, a negatywne opinie o serialu zadziałały na nią wyłącznie pozytywnie.
 • "Miłość na bogato": Marcela Leszczak uczy się aktorstwa

  "Miłość na bogato": Marcela Leszczak uczy się aktorstwa

  Finalistka "Top Model" - Marcela Leszczak wraca do serialu "Miłość na bogato". W drugiej serii scenarzyści postanowili kontynuować, a nawet znacznie rozwinąć wątek granej przez nią bohaterki.

Filmy - Miłość na bogato (7)

 • Karolina Gilon marzy o wielkiej roli

  Karolina Gilon, występująca w serialu „Miłość na bogato”, marzy o roli z prawdziwego zdarzenia w filmie fabularnym. Najlepiej, aby była to postać kobiety z problemami emocjonalnymi. Celebrytka wie, że aby zaistnieć, trzeba się promować. Dlatego bywa na imprezach, na których, jak twierdzi, może poznać ciekawych ludzi.
 • Karolina Gilon z„Miłości na bogato” otrzymała propozycję nagiej sesji zdjęciowej

  Karolina Gilon nie wstydzi się swojego ciała i nie ma oporów przed pozowaniem do odważnych zdjęć, ale muszą one być w granicach dobrego smaku. Gwiazda „Miłości na bogato” przyznaje, że dostaje dużo propozycji rozbieranych sesji zdjęciowych, ale rozważa tylko te, które nie są wulgarne. Najbardziej podobają jej się artystyczne akty. Niewykluczone, że aktorka niedługo trafi na okładkę magazynu dla mężczyzn. – Jestem bardzo otwarta na takie tematy. Dostałam już propozycję, ale czy się zgodziłam, to zobaczymy niedługo. Wchodzę we współpracę z bardzo fajnymi ludźmi, będą moimi menadżerami, będą prowadzili mój wizerunek, przez co mamy bardzo dużo fajnych pomysłów – mówi Karolina Gilon, aktorka.
 • Karolina Gilon: Dalej zarabiam na ślubnych makijażach

  Zanim Karolina Gilon pojawiła się jako aktorka w serialu „Miłość na bogato”, zajmowała się makijażem. Gilon przyznaje, że mimo pracy przy serialu w dalszym ciągu pracuje jako makijażystka, a negatywne opinie o serialu zadziałały na nią wyłącznie pozytywnie. – Kiedyś byłam zajarana, że maluję znaną twarz, znaną postać, a teraz sama gdzieś tam po części w tym siedzę. Nie ma też czegoś takiego, że skoro udzielam się w mediach, to nie mogę pomalować jakiejś pani na ślubie. Dalej na tym zarabiam, aczkolwiek rzadziej niż kiedyś – mówi.
 • "Miłość na bogato" - fragment

  Zobaczcie fragment kolejnego odcinka "Miłości na bogato", który w sobotę będzie można obejrzeć na kanale VIVA Polska, o godz. 19:00.