Miller\

Artykuły - Miller\ (-3)

 • L. Miller: Morawiecki to kaznodzieja niosący dobrą nowinę, która nie jest wiarygodna dla Polaków

  - Po roku rządzenia PiS już zderzył się z tą ścianą, która zawsze występuje i nie tylko PiS się z nią zderzył. Praktyka kampanii wyborczej to jedno, a praktyka rządzenia to drugie - stwierdził Leszek Miller. Były premier odniósł się do niezrealizowanych obietnic składanych przez Prawo i Sprawiedliwość w kampanii wyborczej, m.in. dotyczących kwoty wolnej od podatku, która miała wynosić 8 tys. zł.
 • Szef Gazpromu: Turecki Potok może dotrzeć do granicy z Grecją

  Prezes rosyjskiego koncernu Gazprom Aleksiej Miller oświadczył w poniedziałek, że strona turecka oferuje możliwość dostarczania gazu przez planowany gazociąg Turecki Potok (Turkish Stream) do granicy turecko-greckiej.
 • Nord Stream 2 będzie się zaczynać w rejonie portu Ust-Ługa

  Nord Stream 2 będzie się zaczynać w rejonie portu Ust-Ługa

  Morski odcinek projektowanego gazociągu Nord Stream 2 będzie zaczynać się w rejonie portu morskiego Ust-Ługa, w obwodzie leningradzkim - poinformował prezes Gazpromu Aleksiej Miller, cytowany na stronie internetowej rosyjskiego koncernu.
 • Rosja wstrzymała dostawy gazu na Ukrainę

  Rosja wstrzymała dostawy gazu na Ukrainę

  Dostawy rosyjskiego gazu na Ukrainę zostają przerwane do czasu przekazania przez Naftohaz Ukrainy kolejnej przedpłaty - poinformował w środę szef Gazpromu Aleksiej Miller. Wg niego rezygnacja z zakupu rosyjskiego gazu stwarza zagrożenie dla tranzytu do Europy.
 • SABMiller odrzucił ofertę wartą 100 miliardów dolarów

  SABMiller odrzucił ofertę wartą 100 miliardów dolarów

  Największy światowy gracz na browarniczym rynku - Anheuser-Busch InBev - chciał przejąć wicelidera SABMiller. Do transakcji jednak nie dojdzie. SAB Miller odrzucił ofertę.
 • Rosja przerwała dostawy gazu na Ukrainę

  Rosja przerwała dostawy gazu na Ukrainę

  Rosja wstrzymała dostawy gazu na Ukrainę w środę od godz. 10 czasu moskiewskiego. Jak podał szef Gazpromu Aleksiej Miller strona ukraińska nie wniosła opłaty z góry za sprowadzany surowiec.
 • Gazprom poprosił rząd o udzielenie Ukrainie zniżki na gaz

  Gazprom poprosił rząd o udzielenie Ukrainie zniżki na gaz

  Szef Gazpromu Aleksiej Miller poinformował, że koncern zwrócił się do rządu Rosji o udzielenie Ukrainie zniżki na gaz na okres trzech miesięcy. Miller przypomniał, że Ukraina korzystała z takiej zniżki przez pięć miesięcy od końca października 2014 roku.