milionerka

Artykuły - Milionerka (8)

 • Milionerzy chcą wyższych podatków

  Milionerzy chcą wyższych podatków

  Ponad 40 nowojorskich milionerów, w liście do władz stanu proszą o podwyższenie stawek podatkowych dla najbogatszych.
 • United SA przejęta przez Polish American Investment Fund

  United SA przejęta przez Polish American Investment Fund

  Polish American Investment Fund (PAIF) nabył 50,01% akcji United SA. W ramach zawartej umowy od 24 października 2013 roku inwestycje funduszu znanej milionerki Blanki Rosenstiel będą prowadzone przez warszawską spółkę. Tym samym United SA może otrzymać aktywa o wartości 200 mln zł.
 • Zmarła najbogatsza Hiszpanka

  Zmarła najbogatsza Hiszpanka

  Najbogatsza Hiszpanka Rosalia Mera, współzałożycielka i była żona właściciela imperium odzieżowego Inditex, zmarła w czwartek wieczorem w wieku 69 lat - poinformował w piątek szpital San Rafael w mieście La Corunia na północy Hiszpanii.
 • Jest 11 milionów inwestorów milionerów

  11 milionów ludzi na świecie ma możliwości inwestycyjne wynoszące przynajmniej milion dolarów - to dane z najnowszego World Wealth Report, raportu o bogactwie na świecie. Milionerów przybywa, ale mają mniej pieniędzy.
 • 84-letnia wdowa z Florydy wygrała 590 mln dolarów

  84-letnia wdowa z Florydy wygrała 590 mln dolarów

  84-letnia Gloria MacKenzie, mieszkanka niewielkiego miasteczka Zephyrhills na Florydzie, wygrała główną wygraną w loterii Powerball w wysokości 590 mln dolarów, największą w historii tej loterii.
 • Deficyt polskich milionerów

  Mamy niewielu naprawdę bogatych przedsiębiorców, którzy mogliby się równać z biznesmenami z Zachodu, informuje "Rzeczpospolita".
 • Kasia Cichopek milionerką

  Kasia Cichopek milionerką

  Niedawno pisaliśmy, że serialowa grana przez Kasię Cichopek bohaterka "M jak miłość" Kinga Zduńska zajdzie w ciążę. To jednak nie wszystko na co stać scenarzystów serialu..
 • Legalna blondynka milionerką

  Legalna blondynka milionerką

  Zaraz po sukcesie filmu "Legalna blondynka", studio MGM, w którym powstała przebojowa opowieść, przymierzało się do realizacji sequela historii. Teraz projekt otrzymał "zielone światło", a Reese Witherspoon, gwiazda pierwowzoru, za powtórzenie roli Elle Woods otrzyma najwyższe w swej dotychczasowej karierze honorarium - gażę w wysokości 15 milionów dolarów.