Milan Baranyk

Synonimy:
baran, Baranyk
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Milan Baranyk (314)

 • TatrySki Podhale - PGE Orlik Opole 2-5 w 28. kolejce PHL

  TatrySki Podhale - PGE Orlik Opole 2-5 w 28. kolejce PHL

  Zmarnowane przewagi, w tym blisko dwóch minut gry w przewadze pięciu na trzech, w połączeniu ze słabszą dyspozycją bramkarzy kosztowały ekipę TatrySki Podhala Nowy Targ stratę punktów w spotkaniu z dobrze ustawionym taktycznie PGE Orlikiem Opole (2-5). Układ tabeli bez zmian: Górale są na 5., a Orlik na 8. pozycji.
 • Milan Baranyk hokeistą PGE Orlika Opole

  Milan Baranyk hokeistą PGE Orlika Opole

  Milan Baranyk wraca do Polskiej Hokej Ligi. 37-letni Czech podpisał dziś roczny kontrakt z PGE Orlikiem Opole.
 • Baran 21 marca - 20 kwietnia

  Karta MOC Moc jest kartą, która symbolizuje szeroko pojęta odwagę. Wszystkie zdarzenia w życiu przechodzące przez pryzmat tej karty wymagają od nas planowania, decyzji i silnej życiowej postawy. Tutaj przyda się kręgosłup moralny i działania według wcześniej założonego planu. Mówi ona o dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. O realizacji wcześniej zamierzonych celów, które mogą nastręczać nieco trudności, ale my jesteśmy w stanie je pokonać. Osoby spod znaku tej karty
 • Milan Baranyk: Z każdą zmianą prezesa polski hokej podupadał

  - Doświadczyłem w Polsce rządów trzech prezesów PZHL-u: Hajdugi, Ingielewicza i Hałasika. I wie pan co? Zamiast coraz lepiej, z nastaniem każdego z nich robiło się coraz gorzej. PZHL musi zacząć wszystko od początku, bo na razie jest w nim duży burdel. Nie wiem tylko, czy ci ludzie, którzy są teraz przy sterach, są w stanie go posprzątać - powiedział w rozmowie z portalem Interia.pl świetny czeski napastnik Milan Baranyk.
 • Milan Baranyk: Wierzę, że strzelimy więcej goli od rywala

  Milan Baranyk: Wierzę, że strzelimy więcej goli od rywala

  Staraliśmy się zmuszać rywala do błędów, naciskać na niego, czyli grać agresywny i twardy hokej. I to nam się udało - mówił po wczorajszym meczu Milan Baranyk, skrzydłowy GKS-u Tychy. W finałowej rywalizacji do czterech zwycięstw tyszanie prowadzą z Ciarko PBS Bank KH Sanok 2-1. Kolejny mecz już dziś o 15.00 w Sanoku. Transmisja w TVP Sport.
 • Finał PHL - 3. mecz: Ciarko PBS Bank Sanok - GKS Tychy 1-4

  Hokeiści GKS-u Tychy pokonali Ciarko PBS Bank w Sanoku 4-1 i objęli prowadzenie 2-1 w serii do 4 zwycięstw w finale Polskiej Hokej Ligi. W sobotę czwarte starcie, również w Arenie Sanok (godz. 15.00).
 • Hokeiści Comarch Cracovii w finale Pucharu Polski

  Comarch Cracovia pokonała GKS Tychy 4-3 po dogrywce w półfinale hokejowego Pucharu Polski. Rywalami "Pasów" w finale (niedziela godz. 18) będą gospodarze turnieju - hokeiści Ciarko PBS Bank Sanok, którzy pewnie pokonali 1928 KTH Krynica 7-1.
 • Baran 2013-06-15

  Twoje życie nabierze pełni. Zaczniesz odnosić sukcesy. Uchwycisz to, co ci umknęło w przeszłości. Sprawy ważne będą ugruntowane i oparte o nową strukturę obowiązków.
 • Baran 2013-06-14

  Sprzyjający dzień dla bycia razem. Z bliską ci osobą odkryjecie niezwykłe sfery erotyczne waszych ciał. Wyczujecie nieznane wam jeszcze wibracje. Dla samotnych: Sprzyja otwartość na zmysłowe nowości. Możesz spotkać kogoś o niezwykle twórczym spojrzeniu na sferę uczuć, kto zainspiruje cię czymś oryginalnym.
 • Baran 2013-06-14

  Odrodzenie. Dobry czas dla kontaktu z ludźmi o dużej mocy. Korzystnie ułożą się sprawy długofalowe. Nie trzeba się spieszyć. Czas pokaże, że warto sukcesywnie i skutecznie zmierzać do celu!